• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Сіліксан 106 – інноваційний органосиліконовий сурфактант для застосування в рослинництві

Сіліксан 106 – інноваційний органосиліконовий сурфактант для застосування в рослинництві

В сезоні 2018 року компанія «Ерідон» представляє на українському ринку інноваційний органосиліконовий сурфактант (ПАВ) для покращення змочування рослинних поверхонь з додатковим ефектом гашення піни – Сіліксан 106.

Принцип дії препарату полягає у суттєвому зниженні поверхневого натягу води, завдяки чому забезпечується якісне змочування пестицидним розчином цільової об’єкту, незалежно від розвиненості воскового шару та ворсистості на його листковій поверхні. Сіліксан 106 призначений для застосування з пестицидами, регуляторами росту рослин та препаратами для листкового живлення, ефективність яких покращують подібні сурфактанти. 

Сіліксан 106 доповнює широкий асортимент ад’ювантів у портфелі компанії «Ерідон», який найбільш повною мірою представляє в Україні сучасні тенденції світового ринку ад’ювантів. Завдяки цьому «Ерідон» сьогодні  може задовольнити практично весь спектр можливих потреб агровиробників в таких препаратах.  

Протягом останнього десятиріччя застосування органосиліконових поверхнево-активних речовин (сурфактантів) стало невід’ємною частиною вітчизняних технологій хімічного захисту рослин для широкого спектру сільгоспкультур. Як вже зазначалося вище, подібні препарати суттєво знижують поверхневий натяг води, за рахунок чого багатократно збільшують площу змочування однією краплиною робочого розчину, а також забезпечують змочування поверхонь, які відштовхують воду. 

Слід зазначити, що органосиліконові сурфактанти, які представлені сьогодні на українському ринку, різняться між собою як за хімічним складом так і за ефективністю. Однак суттєвим недоліком більшості з них є нездатність контролювати піну, яка часто утворюється при змішуванні компонентів робочого розчину. Сіліксан 106 досить ефективно вирішує цю проблему, проявляючи ефект піногасіння і, таким чином, забезпечуючи в одній упаковці рішення двох проблем. 

Ефект від дії препарату Сіліксан 106 передбачає для виробничників наступні можливості

  • Вирішення проблеми змочування рослинних поверхонь, вкритих потужним восковим нальотом шаром або щільним волосяним покривом (також стосується покриття поверхні тіла шкідників контактними інсектицидами)
  • Пришвидшення поглинання робочої суміші листковою поверхнею через продихи (мікроскопічні пори в епідермісі рослин) та відповідно покращення її стійкості до змивання опадами, що особливо стосується системних пестицидів
  • Покращення покриття і змочування важкодоступних частин рослин
  • Заощадження витрат води на 1 га
  • Заощадження витрат пестициду на 1 га в межах, рекомендованих на етикетці
  • Гашення піни під час готування робочого розчину

Загально-рекомендовані норми застосування сурфактанту Сіліксан 106 складають 0,025-0,15 л на 100 л води. Оптимальна норма в конкретному випадку залежить від культури, що обробляється, цільового об’єкту, типу пестициду або агрохімікату та об’єму робочого розчину. 

Застосовуючи хімічні засоби рослин та сурфактант Сіліксан 106, завжди слідуйте інструкціям, наведеним на їх етикетках. 

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Експерт з технологічної підтримки «ЕРІДОН»
СВЕРІДА Віктор Михайлович |
(050)-357-03-88

Де придбати?

8 ms. PHP memory: 2097152 (523880)