• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Швидкі темпи росту при незбалансованому живленні озимого ріпаку - Thio-Sul “стримає” посіви!

Швидкі темпи росту при незбалансованому живленні озимого ріпаку - Thio-Sul “стримає” посіви!

Проведення осінньої регуляції росту рослин озимого ріпаку є вкрай необхідним для формування потужної стрижневої кореневої системи з розвиненою кореневою шийкою, 3-4 парами листків та компактною точкою росту, яка розташована низько над землею.

При недосягнені наведених морфологічних параметрів розвитку виникає ризик не перезимівлі рослин та можливі значні пошкодження посівів в зимовий та ранньовесняний період.

Через це застосування ретардантів є критично важливим для отримання оптимально розвинених рослин і їх успішної перезимівлі. Обов’язковим елементом технології вирощування озимого ріпаку є застосування продуктів: Букат 500, КС, Некер, КЕ, Трегус 500, КЕ, Ретацел 720,РК та інших, які є у портфелі компанії Ерідон.

Чому саме відбувається переростання рослин озимого ріпаку восени?

По-перше, це пов’язано з ризиками «набору» рослинами значно більшої кількості активних температур порівняно з необхідними 700-800 °C. Це пов’язано з ранніми термінами посіву, інтенсивними опадами після появи сходів та незбалансованим осіннім мінеральним живленням.

Ідеальне співвідношення азот:фосфор:калій (N:P:K) у мінеральному живленні озимого ріпаку становить 1:0,5:0,8. В економічних умовах сьогодення воно незбалансоване, а при однобокому внесенні азотних добрив живлення озимого ріпаку призводить до зміщення пропорції N:P:K до 1:0,1:0,3 та менше. Як наслідок – неконтрольований розвиток вегетативної маси та великий ризик вимерзання посівів взимку, навіть за багаторазових застосувань ретардантів в осінній період.

Агрохімічним рішенням, яке дозволить тимчасово зменшити доступність азоту з азотних добрив є азотно-сірчане добриво Thio-Sul®.

При застосуванні Thio-Sul® у суміші з КАС у співвідношенні 20/80 % агровиробники отримують додатковий інструмент у регулюванні ростових процесів рослин озимого ріпаку восени у поєднанні з ретардантами від компанії "Ерідон". Цей підхід дає можливість отримати якісно нове технологічне рішення для оптимізації технології вирощування озимого ріпаку при незбалансованому живленні - однобокому внесенні азотних добрив.


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

13 ms. PHP memory: 2097152 (522184)