• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Селективність Зенкору (метрибузин) щодо сортів сої

Селективність Зенкору (метрибузин) щодо сортів сої

Як показує практика, метрибузин, трифлуралін і метолахлор не є абсолютно селективними щодо сої. У разі їх застосування існує вірогідність пригнічення культури. Але, така реакція спостерігається не на всіх сортах. Це залежить від генетичної плазми застосованої при створенні того чи іншого сорту.

Компанія «ЕРІДОН» має у своєму портфоліо такі сорти сої як ЕС Ментор, Кассіді, ПР 1309004, Фуріо, Галлек. Наступного сезону будуть додані до асортименту сорти Алігатор та Сенатор.

В даній лінійці сортів, чутливими до метрибузину (Зенкор) є сорти ЕС Ментор та Алігатор. Тому, головною метою, за розробки системи їх захисту від бу'рянів буде підбір ефективних гербіцидних композицій з підвищеною селективністю та широким спектром контрольованих шкодочинних видів.

За таких обставин, однією з найбільш ефективних гербіцидних сумішей є: Пледж 50, з.п. (0,05 кг/га) + Пропоніт, к.е. (1,6 л/га) + Команд 480, к.е. (0,13 л/га). Застосовуються препарати досходово. Для досягнення максимальної ефективності, ґрунт має бути якісно підготовлений, без великих грудок та з достатнім запасом вологи.

Оскільки, суміш розпилюється по поверхні ґрунту, опади та сонячне випромінювання руйнують створений захисний екран. Тому до даної композиції слід додавати МультиМастр (0,4 л/га) на 200 л води. Він захистить діючі речовини від руйнівного впливу факторів зовнішнього середовища.

Досвід компанії «ЕРІДОН», щодо застосування даної гербіцидної суміші на сортах чутливих до метрибузину, доводить факт підвищеної селективності стосовно культури із одночасним забезпеченням високої ефективності контролю бур'янів при зменшених нормах внесення компонентів суміші. Внесення зазначених компонентів у занижених нормах, мінімізує вплив препаратів на зсув окислювально-відновлюваного стану рівноваги в рослинах, завдяки чому селективність суміші щодо сої вища, ніж при застосуванні окремих гербіцидів.

Всі продукти Ви можете придбати звернувшись до представників «ЕРІДОН» у Вашому регіоні.

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Менеджер з розвитку продуктів «ЕРІДОН»
ЯКУСИК Михайло Михайлович |
(095)-285-28-72

Де придбати?

9 ms. PHP memory: 2097152 (522104)