Семінар-практикум на тему: "Ефективне рішення для pH контролю"

region
Область:
Івано-Франківська
date
Дата проведення:
16 серпня 2018
tema
Тематика:
закислення ґрунту, нестача кальцію
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

Зростання зацікавленості аграріїв до проблем закислення ґрунту та забезпечення рослин кальцієм спонукала представників компанії «Ерідон» організувати для господарств Івано-Франківської та Чернівецької областей семінар-практикум на тему: «Ефективне рішення для рН контролю».

На заході, що відбувся 16.08.2018  у с. Матеївці, Коломийського району, Івано-Франківської області спікери - Оксана Кудлай, заступник керівника відділу мінеральних добрив компанії «Ерідон» та Микита Суворов, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії «Ерідон», розповіли про масштаб та динаміку закислення ґрунтів в Україні, причини подальшого зростання їх кількості, а також сфокусували увагу присутніх на наслідках закислення для майбутніх врожаїв та стану ґрунту в цілому. 

Присутні отримали інформацію про те, як визначається якість меліоранту, які переваги та недоліки має кожен із доступних на українському ринку продуктів, у чому унікальність продукту AtriGran та якими є особливості його дозування та внесення. Як результат, кожен із учасників отримав відповіді на свої численні запитання та практичні поради, які, сподіваємося, стануть у нагоді аграріям вже незабаром. Так, учасники семінару виявили бажання випробувати запропоновані агрохімічні рішення на своїх полях вже цієї осені. 

Компанія «Ерідон» щиро дякує усім присутнім та гарантує, що унікальний технологічний супровід дасть змогу підвищити ефективність кожного партнера-агровиробника. 

Досягаємо успіху разом!
 

6 ms. PHP memory: 2097152 (512528)