Розвиток пізніх сходів озимого ріпаку

Станом на сьогодні в багатьох господарствах склалася ситуація, що сходи ріпаку були отримані порівняно пізно. Враховуючи температурні режими (та прогноз на місяць <10 °C після 05.11.19), агрономи ще мають час для покращення розвитку культури та підготовки її до перезимівлі (період спокою – 5 діб за  t °C < 2 °C). Звичайно, скептики можуть говорити, що все буде залежати від погоди, проте як говорить народний вислів «на бога надійся,  а сам не зівай», бо воно того варте.

НАШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:
(ВВСН 12-13)

  • Келпак (ауксини, 11 мг/л та цитокініни, 0,03 мг/л) – 1,0-2,0 л/га                                                                                                                                    
  • Розалік Zn, P, N, S (80 г; 258 г; 72 г; 41 г) – 1,5-2,0 л/га  

(ВВСН 14-15)

Келпак

Завдяки співвідношенню ауксинів та цитокінінів 350:1, дає потужний поштовх для росту кореневої системи рослини протягом перших 5-8 днів після внесення. Після 9-14 днів збільшена коренева система дає поштовх до синтезу власних цитокінінів, що відповідають за ріст надземної частини рослини. Приклад використання зображений на головному фото:
Справа наліво (обробка 27.09):
1. Келпак 1 л/га + Карамба Турбо 1 л/га
2. Карамба Турбо – 1 л/га
3. Без обробки
рН бакової суміші повинен бути не більше ніж 7 (лужний рН зменшує ефективність дії ауксинів, перетворюючись в слабку кислоту та втрачаючи частину своїх властивостей).

Розалік Zn, P, N, S (рН 1,9-2,5)

  • Zn підвищує посухо- та морозостійкість рослин, витривалість до ураження хворобами, приймає участь у фотосинтезі, синтезі амінокислот, хлорофілу, органічних кислот, вітамінів, обміну вуглеводів фосфору, сірки, підвищує вміст вуглеводів, крохмалю, білкових речовин.
  • Р2О5 сприяє формуванню добре розвиненої кореневої системи і оптимальної будови розетки ріпаку, кращому засвоєнню азотних добрив, збільшує стійкість рослин до морозів.
  • S підвищує використання азоту, відповідає за синтез сірковмісних амінокислот, активацію важливих ензимів, необхідних для метаболізму енергії та жирних кислот.
  • N є основою формування оптимальної вегетативної маси та високого врожаю.

Розалік В (рН 8,0-8,2) сприяє зміцненню кореневої системи, нагромадженню цукрів у кореневій шийці та її збільшенню, поліпшує переміщення у рослині продуктів фотосинтезу, збільшує морозостійкість.

Вдалих врожаїв!                 


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН» 
ПАЛЯНИЦЯ Василь Олександрович |
(050)-381-35-48

Де придбати?

10 ms. PHP memory: 2097152 (521784)