Осіннє підвищення коефіцієнту кущення

Восени у східному регіоні України склалися несприятливі умови для отримання сходів озимої пшениці, кількість опадів у вересні становила від 2 до 5 мм майже по всім областям. Через це насіння озимої пшениці знаходилось у сухому шарі ґрунту. На початку жовтня випала невелика кількість опадів, яка спровокувала сходи озимої пшениці.

Станом на 8 жовтня, пшениця заходиться у  проміжку наступних фаз розвитку - початок сходів (шило) до фази появи четвертого листка. До постійних морозів та припинення вегетації залишається близько місяця, тож є час допомогти рослинам отримати необхідний рівень кущення.

Внесення Розалік Zn, P, N, S у нормі 2,5-3 л/га з додаванням Міллерплекс у нормі 0,6 л/га в фазу розвитку 3-5 листок у культури мають забезпечити активне кущення посівів. За рахунок синергії елементів Zn, P, N, S та високоякісного екстракту водоростей Ascophyllum nodosum прискориться розвиток кореневої системи, а натуральні цитокініни з препарату Міллерплекс стимулюватимуть осіннє кущення.

У результаті використання цієї схеми у 2018 році у всіх господарствах спостерігалось підвищення коефіцієнту кущення з 1,1 до 1,8 та підвищення зимостійкості рослин. 

Гарних Вам врожаїв!


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН» 
КРЕЧУН Костянтин Валерійович |
(066)-607-63-36

Де придбати?

9 ms. PHP memory: 2097152 (517360)