Польовий семінар Ерідон та DSV у Чернігівській області, липень 2022

region
Область:
Чернігівська
date
Дата проведення:
12 липня 2022
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
Ерідон, ДСВ
point
Назва господарства:
ПрАТ "Кремінь"

12 липня 2022 на базі ПрАТ "Кремінь" відбувся спільний День поля компаній "Ерідон" та ДСВ у смт Парафіївка, Чернігівської області. Захід, присвячений вирощуванню озимого ріпаку та пшениці, розпочався з презентаційної частини.Володимир Матраєв, менеджер з агрономічних питань "Ерідон" у Чернігівській області розповів про технологію вирощування озимих культур. Окремо зупинився на продуктах, які будуть актуальними у осінній період:

Олександр Коваленко, представник компанії ДСВ розповів про актуальні тренди на світовому ринку озимого ріпаку, рівень врожайності та олійності гібридів ДСВ у різних умовах удобрення, вибір гібридів для посіву по технології Strip-till, переваги гібриду озимого ріпаку Теймптейшн. Оброговорили також оптимальну ширину міжряддя для посіву озимого ріпаку.

Після презентаційної частини учасники перемістились у поле, де змогли на власні очі оцінити лінійку гібридів озимого ріпаку, ячменю та озимої пшениці:


Озимий ріпак був представлений гібридами:


Олександр Коваленко детально розповів про особливості вирощування кожного гібриду озимого ріпаку з портфелю ДСВ:

Володимир Матраєв налогосив на важливості інсектицидного захисту озимого ріпаку на прикладі стебла, ураженого прихованохоботником:

Після цього були оглянуті посіви озимої пшениці: 

Не оминули увагою і сорти озимого ячменю: ІзоцельДелікатессеКарміна, Парадіс та Хайлайт.

  • Сорт Патрас перебував у чудовому стані:

  • Самурай

До нових зустрічей!

7 ms. PHP memory: 2097152 (513360)