Покращення зав’язування плодів

Наближається період цвітіння яблуні, що (зазвичай) супроводжується похолоданням і вирогідністю приморозків. Похолодання на початку цвітіння затягує проходження цього процесу, робить цвітіння не рівномірним і низько ефективним. Цей ефект спричинений реакцією рослини на зовнішній стрес, при якому відбувається мобілізація ресурсів на протидію стресу (антистресову дію), а не на репродуктивний розвиток.

Для покращення процесу запліднення плодів в умовах похолодання, рекомендуємо Вам використовувати препарат Еквілібріум®  (Equilibrium®). 
Препарат Еквілібріум® – це природний та екологічний продукт від компанії Bioibérica для покращення зав'язування плодів. 

Еквілібріум® містить збалансовану суміш специфічних L-амінокислот, отриманих ферментативним гідролізом, полісахаридів, наприклад таких як альгінова кислота або маніт, і бетаїн, отриманих з селективного екстракту морських водоростей Ascophyllum nodosum. Окрім цього, він покращує фітогормональне регулювання, забезпечує гарне утворення зав'язі за рахунок стимулювання метаболізму та відносної швидкості ділення клітин. 

Еквілібріум® рекомендується застосовувати на початку, або в середині цвітіння з нормою витрати 0,25 л / 100 л води (1,5-2 л/га). Препарат має сертифікати ECOCERT та Органік Стандарт, тобто може застосовуватись в органічному землеробстві.   

Гарних Вам врожаїв!

Де придбати?

7 ms. PHP memory: 2097152 (516608)