• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Післязбиральний обробіток в зерняткових садах

Післязбиральний обробіток в зерняткових садах

Осінні обприскування в зернятковому саду чітко направленні на покращення визрівання деревини та якості перезимівлі. В цей період важливими елементами живлення є B, Zn, P та K.

Після збору врожаю необхідно провести внесення препарату Бордо Ізагро (5 кг/га) для знищення залишків інфекції хвороб на листах і корі дерев.

Для покращення перезимівлі гілок та бруньок важливо до опадання листя підживити дерева препаратами Розалік Zn (1 л/га) + Розалік B (1 л/га) та окремо - Монокалійфосфат (3 кг/га.)

Також важливим є внесення N (карбамід 5%) - для покращення осипання та стимулювання гниття листя, що призводить до зменшення спороношення парші навесні.

Для цієї операції дуже важливо провести обробку в період сталого похолодання, з метою унеможливлення провокації росту азотом в період осінньо-зимових потеплінь.

В садах, що мають систему краплинного зрошення, слід провести хімічне промивання крапельниць від неорганічного забруднення.

Оптимальним рішенням буде використання висококислого добрива Пекасид (0-60-20) (1% розчину якого має рН 2,2) в нормі 3-5 кг / 1 км крапельної трубки (в залежності від ступеню засмічення).

Процес хімічної промивки має бути проведений після прогону води по системі з відкритими заглушками на кінцях поливних блоків. Після цього, враховуючи площу поливного блоку, інжекторним способом вноситься Пекасид (0-60-20) . Після внесення треба зачекати 10-20 хвилин, поки суміш води з препаратом потрапить до крапельної лінії в рядах. А потім перекрити поливний блок і приступити до промивання наступного. Суміш препарату і води залишається на 12-18 годин, після чого проводиться прогон води по системі з відкритими крайовими заглушками.

В випадках дуже сильного засмічення процедуру слід повторити або збільшити дозу Пекасид (0-60-20) .

Всі препарати Ви можете придбати звернувшись до представників «ЕРІДОН» у Вашому регіоні.

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!

Де придбати?

13 ms. PHP memory: 2097152 (517840)