• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Осінній захист озимої пшениці – обробка насіння (протруювання)

Осінній захист озимої пшениці – обробка насіння (протруювання)

Цьогорічний осінній захист озимої пшениці від хвороб та шкідників має свої особливості. Насамперед, це пов'язано з ризиками погіршення якості насіння, отриманого в цьому році. Фітосанітарний стан полів був не найкращим через високі температури та велику кількість опадів у період достигання ранніх зернових культур, перенасиченість сівозмін зерновими або технічними культурами.

Особливої уваги потребує підготовка посівного матеріалу. Волога погода та високі температури під час достигання колосових культур сприяла зараженню насіння збудниками септоріозу, піренофорозу та фузаріозу колоса. В цих умовах найдоцільнішим є застосування препаратів широкої фунгіцидної дії. Оптимальною та економічно ефективною схемою захисту насіння зернових культур, підвищення енергії проростання, отримання дружніх сходів, швидкого розвитку на початковому етапі росту рослини рекомендуємо наступні схеми обробки посівного матеріалу:

Єдиною діючою речовиною, що здатна контролювати в умовах виробництва карликову сажку (Tilletia controversa) є ДифеноконазолДифеноконазол належить до триазолів, проте має низьку розчиність та рухливість у рослинні.

Для ефективного контролю Карликової сажки норма Дифеноконазола на 1 тонну насіння повинна складати не менше 50 грам/тонну

Вдалих Вам врожаїв!


Менеджер з агрономічних питань «ЕРІДОН» 
ГРИГОРЕНКО Ярослав Вікторович |
 (095)-280-02-79  

Де придбати?

15 ms. PHP memory: 2097152 (522128)