• Агроінфо
  • Новини
  • Новий інноваційний продукт — комплексні гранульовані добрива Росаферт

Новий інноваційний продукт — комплексні гранульовані добрива Росаферт

Бельгійська компанія ROSIER S.A., яка входить в групу компаній Borealis — європейського лідера з виробництва добрив, презентує на українському ринку лінійку комплексних гранульованих добрив Росаферт, призначених для збалансованого живлення рослин в ґрунтах різних типів.

Кожен продукт Росаферт містить у своєму складі комплекс NPK та сірку, вміст якої забезпечує максимальне засвоєння азоту з добрива та ґрунту. Лінійка продуктів зокрема включає безхлорні добрива та добрива з вмістом мікроелементів. Всі поживні речовини добрив Росаферт однаково розподілені у кожній гранулі, що забезпечує їх рівномірний розподіл у ґрунті при внесенні та знімає проблему з розшаруванням сумішей, які складаються з декількох простих гранульованих добрив. Елементи живлення у складі добрив представлені у водорозчинній формі, тому швидко стають доступними для рослин шляхом швидкої дифузії при контакті гранул з ґрунтовою вологою. Гранули добрив Росаферт характеризуються високою міцністю завдяки чому набагато менше деформуються та утворюють пил під час транспортування і застосування, що покращує рівномірність їх внесення та зменшує втрати.   Добрива Росаферт зручні у зберіганні та внесенні, характеризуються доброю сипучістю, не злежуються, придатні для внесення всіма видами розкидачів та посівних агрегатів. На ринку України добрива Росаферт будуть ексклюзивно представлені компанією «Ерідон», яка за результатами незалежних ринкових досліджень вже протягом більш ніж 10 років є компанією №1 в Україні з комплексного забезпечення аграрних виробників оборотними засобами.

Виведення на ринок гранульованих добрив Росаферт розширює доступ українських аграріїв до високоякісних продуктів європейського виробництва і надає можливість придбати ці продукти за конкурентною ціною. 

Прес-служба компанії «Ерідон»

13 ms. PHP memory: 2097152 (517696)