• Агроінфо
  • Новини
  • Новий дистриб’юторський центр у Кам’янець-Подільському

Новий дистриб’юторський центр у Кам’янець-Подільському

Компанія «Ерідон» відкрила новий дистриб’юторський центр у Кам’янець-Подільському

В березні цього року компанія «Ерідон» відкрила у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області новий дистриб’юторський центр по зберіганню та реалізації насіння, засобів захисту рослин та добрив. Об’єкт займає територію у 1,03 га, на якій розташовані капітально-реконструйовані складські приміщення площею 580 кв.м., а також площадки для приймання залізничних та автомобільних вантажів. Комплекс обладнаний окремою під’їзною залізничною колією та має зручний асфальтований під’їзд з Хмельницького шосе. Технічні характеристики об’єкту забезпечують якісні умови зберігання продукції та високу швидкість вантажообороту. На території комплексу також розташований ново-збудований офіс площею 530 кв. м з просторим конференц-залом, в якому компанія буде проводити семінари та навчання для місцевих аграріїв. Урочисту церемонію відкриття об’єкту відвідали представники 50 сільськогосподарських підприємств регіону, перед якими виступив засновник компанії С.В. Кролевець.

«Ерідон» — перша компанія, яка відкрила подібний дистриб’юторський центр на півдні Хмельниччини. Його відкриття дозволить підприємству підвищити якість свого сервісу для аграріїв південних районів Хмельниччини та Тернопільщини,  а також надати їм можливість скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати строки поставки продукції, необхідної для вирощування сільгоспкультур.

Згідно з результатами незалежних ринкових досліджень «Ерідон» є багаторічним національним лідером з комплексного забезпечення українських аграріїв оборотними засобами. Ці позиції компанія утримує завдяки високопрофесійній команді та найбільш потужній на ринку інфраструктурній мережі, яку складають 45 регіональних офісів та 48 складських комплексів загальною площею 75,000 м², включаючи 5,000 м² з регульованою температурою та вологістю. Відкриття нових дистриб’юторських центрів  та поліпшення існуючих відповідає стратегії компанії з підвищення якості свого сервісу і максимальному географічному наближенню до українського сільгоспвиробника.

Прес-служба компанії «Ерідон»

9 ms. PHP memory: 2097152 (521728)