Круглий стіл на тему мінерального живлення від Микити Суворова

region
Область:
Рівненська
date
Дата проведення:
2 квітня 2018
tema
Тематика:
живлення, технології вирощування
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

02.04.2018 на території відкритого на початку березня дистриб’юторського центру Рівненського підрозділу компанії «Ерідон», що знаходиться в селі Колоденка (вул. Зелена, 36, об’їзна Київ-Львів) було проведено семінар у форматі круглого столу від менеджера з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин – Микити Суворова.

Основними питаннями до розгляду були наступні:

  • Особливості азотного, фосфорного та калійного режимів ґрунту
  • Оптимальна система живлення основних сільськогосподарських польових культур
  • Оптимальні способи використання основних та позакореневих добрив та їх плановий економічний ефект

Зокрема, були розкриті питання оптимального та найбільш ефективного використання фосфорних та калійних добрив у осіньо-весняний період. Також було висвітлено ефективність бельгійських добрив Росаферт 12-24-12, Росаферт 15-15-15+15S та Росаферт 16-14-07 за припосівного внесення та економічні переваги від їх використання. Не менш важливою темою було азотне живлення с/г культур, особливо озимих зернових та ріпаку на фоні «затяжної» весни 2018 року, на основі чого було розроблено конкретні алгоритми підживлень (форми добрив, час застосування з прив’язкою до фази розвитку).

Суворов Микита провів якісне порівняння позакореневих добрив з мікроелементами від компанії «Ерідон» з наявними на ринку України продуктами. Були представлені наступні продукти з лінійки Розалік:

Наприкінці заходу були визначені технологічні моменти для використання ексклюзивного меліоранту AtriGran (Атрігран) для швидкого зниження кислотності ґрунту та підвищення врожаю сої. Багато уваги було також приділено листовій діагностиці рослин протягом періоду вегетації та рекомендаціям на її основі. 

Загалом круглий стіл тривав близько 4 годин, а присутні представники агрокомпаній по завершенню висловили сподівання щодо продовження розвитку теми мінерального живлення у найближчий час з метою отримання інформації щодо оптимального використанню мезо- та мікроелементів для вирощування с/г культур.

12 ms. PHP memory: 2097152 (512176)