• Агроінфо
  • Новини
  • Компанія «Ерідон» відкрила новий дистриб’юторський центр на Рівненщині

Компанія «Ерідон» відкрила новий дистриб’юторський центр на Рівненщині

2 березня 2018 року компанія «Ерідон» сумісно з компанією "Ерідон Тех" урочисто відкрила новий дистриб’юторський центр по зберіганню та реалізації насіння, засобів захисту рослин та добрив, а також проведенню сервісного обслуговування, ТО, ремонт сільськогосподарської техніки та продаж оригінальних запчастин, ремонт вантажних автомобілів. Даний центр знаходиться в селі Колоденка (вул. Зелена, 36, об’їзна Київ-Львів). Він включає побудовані відповідно до сучасних стандартів складські приміщення площею біля 1300 кв.м. та просторий офіс для роботи з клієнтами. Технічні характеристики об’єкту забезпечують високу швидкість вантажообороту та якісні умови зберігання продукції.

Урочисту церемонію відкриття об’єкту відвідали директори та власники 100 агропідприємств регіону, перед якими виступив засновник підприємства С.В. Кролевець.

Після урочистих привітань та презентацій компаній «Ерідон» та "Ерідон Тех" гості заходу оглянули новий склад, який вже заповнений широким асортиментом продукції, а також сучасний та зручний офіс.

Відкриття нового офісу та складу Рівненського підрозділу дозволило підприємствам підвищити якість своїх послуг для місцевих аграрних підприємств,  а також надати їм можливість скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати строки поставки продукції.

«Ерідон» – провідна компанія в українському агробізнесі. Лідер ринку постачання оборотних засобів виробництва для сільського господарства

«Ерідон Тех» -  один із багаторічних лідерів постачання на український ринок сільськогосподарської техніки від відомих світових виробників.

Прес-служба компанії «Ерідон»

11 ms. PHP memory: 2097152 (517360)