Конференція "Секрети успіху!" на тему: Як підвищити прибутковість агровиробництва на 100 $/га у м. Київ

date
Дата проведення:
9 лютого 2018
tema
Тематика:
Підвищення прибутковості агровиробництва
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

Програма семінару

Час Подія
900 – 1000 Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Necessitatibus dolores ad soluta distinctio, saepe mollitia esse architecto corporis doloribus laudantium ea veniam deserunt perspiciatis quas vero minus reiciendis, harum cumque.

9-ого лютого відбулась друга конференція «Секрети успіху!» на тему «Як підвищити прибутковість агровиробництва на 100 $/га» у м.Києві. Учасники мали нагоду почути практичну інформацію про підвищення прибутковості агровиробництва. Були наведені приклади підвищення врожайності без збільшення додаткових витрат та розглянуті способи вирішення актуальних для аграріїв проблем (наприклад, дефіцит вологи в минулому сезоні). 

Спікер конференції – Сергій Різанов, на власному прикладі продемонстрував методи управління врожайністю та основні показники аналізу врожайності. Культурами, які в цей раз розглядалися більш поглиблено, були обрані озима пшениця та кукурудза. Був проаналізований стан посівів озимої пшениці, розглянуті інструменти впливу на кущення, формування продуктивних стебел та інші питання. Поряд з традиційними регуляторами росту, біостимуляторами та мікродобривами було продемонстровано результати роботи інноваційного Міллерплекс на промислових посівах в Одеській області. Цей препарат американського виробництва є найкращим засобом для стимуляції розвитку рослин.

Не менш важливою є стратегія ранньовесняного підживлення добривами. Тут, окрім стандартних селітри, КАСів та стартових бельгійських добрив Росаферт, які вже добре себе зарекомендували, увага також була приділена новим основним мінеральним добривам - Салетросан 26 Макро (N26 S13) та сульфат амонію макрокристал.

Ми не будемо розповідати про інші секрети, які були розкриті на цьому заході, серед яких: технології, методи та інші способи підвищення прибутковості. Натомість, ми запрошуємо Вас на наступні конференції та семінари компанії «Ерідон»!
 

11 ms. PHP memory: 2097152 (512888)