Eridon Logo

Співпраця, яка гарантує успіх

Конференція "Секрети успіху!" на тему: Як підвищити прибутковість агровиробництва на 100 $/га у м. Київ

date
Дата проведення:
9 лютого 2018
tema
Тематика:
Підвищення прибутковості агровиробництва
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"

9-ого лютого відбулась друга конференція «Секрети успіху!» на тему «Як підвищити прибутковість агровиробництва на 100 $/га» у м.Києві. Учасники мали нагоду почути практичну інформацію про підвищення прибутковості агровиробництва. Були наведені приклади підвищення врожайності без збільшення додаткових витрат та розглянуті способи вирішення актуальних для аграріїв проблем (наприклад, дефіцит вологи в минулому сезоні). 

Спікер конференції – Сергій Різанов, на власному прикладі продемонстрував методи управління врожайністю та основні показники аналізу врожайності. Культурами, які в цей раз розглядалися більш поглиблено, були обрані озима пшениця та кукурудза. Був проаналізований стан посівів озимої пшениці, розглянуті інструменти впливу на кущення, формування продуктивних стебел та інші питання. Поряд з традиційними регуляторами росту, біостимуляторами та мікродобривами було продемонстровано результати роботи інноваційного Міллерплекс на промислових посівах в Одеській області. Цей препарат американського виробництва є найкращим засобом для стимуляції розвитку рослин.

Не менш важливою є стратегія ранньовесняного підживлення добривами. Тут, окрім стандартних селітри, КАСів та стартових бельгійських добрив Росаферт, які вже добре себе зарекомендували, увага також була приділена новим основним мінеральним добривам - Салетросан 26 Макро (N26 S13) та сульфат амонію макрокристал.

Ми не будемо розповідати про інші секрети, які були розкриті на цьому заході, серед яких: технології, методи та інші способи підвищення прибутковості. Натомість, ми запрошуємо Вас на наступні конференції та семінари компанії «Ерідон»!