• Агроінфо
  • Новини
  • Компанія ЕРІДОН є членом асоціації "Український клуб аграрного бізнесу"

Компанія ЕРІДОН є членом асоціації "Український клуб аграрного бізнесу"

Президентом вчерговий раз був переобраний Алекс Ліссітса. Нагадаємо, що цьогоріч асоціація відсвяткувала 10 років існування. 2017 рік став рекордним по залученню нових членів: склад асоціації поповнився компаніями на 50% та на сьогодні становить 105 компаній.

"Перша десятирічка УКАБ закінчилася грандіозним успіхом. УКАБ став не лише першою асоціацією в аграрному секторі, завоювавши лідерські позиції серед виробників та дистриб'юторів засобів захисту рослин, техніки іноземного виробництва, холдингів. УКАБ є тією організацією, що разом з урядом формує аграрну політику нашої держави. У майбутньому асоціація буде розвиватися і працюватиме в регіонах на місцевому рівні. Наше основне завдання — активно працювати над проблемами, які є в сільській місцевості. Ми рухаємося в процеси глобального оцифровування та прагнемо бути інноваційними", — прокоментував подію Алекс Ліссітса, президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральний директор ІМК.

Такої думки про УКАБ Кролевець Сергій Вікторович:

"УКАБ покликаний відстоювати інтереси учасників аграрного ринку — це основна ціль і завдання асоціації. Але окрім цього це ще й ефективний майданчик для обговорення не тільки питань, що стосуються аграрного сектору, але й ведення бізнесу загалом. На заходах клубу можна обговорити різні бізнесові питання, поділитися інформацією, знаннями, досвідом, це зближує людей, ми краще розуміємо одне одного, адже тут зібрано багато бізнесменів, професіоналів, які мають величезний досвід не тільки в сільському господарстві. Тож членство в УКАБ дає доступ до інформації, допомагає бути завжди в курсі справ як економічних, так і політичних. На аграрний сектор сьогодні звертається все більше уваги, і компаніям важливо об’єднуватися, щоб відстоювати свої інтереси"

 

11 ms. PHP memory: 2097152 (517888)