• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Інітер 600, ТН – надійний захист озимих зернових від ґрунтових та наземних шкідників!

Інітер 600, ТН – надійний захист озимих зернових від ґрунтових та наземних шкідників!

Умови, які склалися в поточному вегетаційному сезоні, змушують сільгоспвиробників замислюватися про структуру своїх посівних площ. Війна вплинула на багато факторів, від яких залежить потенціал врожайності культур, для прикладу – це вчасний обробіток ґрунту, можливість актуальних внесень пестицидів, як основних так і позакореневих елементів живлення і багато іншого. Посівна озимого ріпаку триває і вже незабаром стартує посів озимих зернових: пшениці та ячменю.

На отримання дружніх сходів можуть вплинути ґрунтові шкідники: дротяники, злакові мухи, совки, хлібні блішки, попелиці й багато інших. Вони пошкоджують насіння і молоді проростки рослин не зможуть в повній мірі реалізувати свій потенціал врожайності. Такі пошкодження – "ворота" для збудників хвороб, які також негативно впливають на результати врожайності. При масовому пошкодженні втрати можуть сягати 70 і більше відсотків потенційного врожаю. Для уникнення таких ситуацій та ефективної боротьби з ґрунтовими шкідниками, при доробці насіннєвого матеріалу необхідно застосовувати інсектицидний протруйник  Протруєння інсектицидним препаратом не тільки захищає насіннєвий матеріал, а й здатне знезаражувати насіннєве ложе.

У портфелі компанії "Ерідон" є якісний інсектицидний протруйник - Інітер 600, ТН
Його діюча речовина – імідаклоприд, відноситься до неонікотиноїдів та має високу системну активність. Інсектицидна дія препарату проявляється шляхом впливу на нервову систему комах, що в свою чергу призводить до їх загибелі від надмірного нервового збудження та паралічу.

Інітер 600, ТН – має ряд наступних переваг:

  • ефективність незалежно від умов навколишнього середовища;
  • тривалий період захисної дії - до 4 тижнів;
  • знищення популяцій шкідників, стійких до препаратів на основі піретроїдів і ФОС;
  • сумісний з фунгіцидними протруйниками;
  • висока швидкість дії.

Пропонуємо доробляти насіння з обов’язковим застосування перевіреного інсектицидного протруйника – Інітер 600, ТН до бакових сумішей. Разом з ним, при обробці насіння варто застосувати такі продукти: Розалік (Zn,P,N,S), БлекДжек, КС, Ерайз, Р, Спайдер, КС.

Бажаємо Вам стабільних та якісних врожаїв!


Заступник керівника ВІДДІЛУ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ПІТРИМКИ «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

18 ms. PHP memory: 2097152 (522160)