• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Інсектицид Райнер Стар від IFAGRI - ацетаміприд у рідкій препаративній формі!

Інсектицид Райнер Стар від IFAGRI - ацетаміприд у рідкій препаративній формі!

У сезоні 2022 року компанія «Ерідон» у якості ексклюзивного дистриб’ютора презентує для українських аграріїв новий високоефективний інсектицид Райнер Стар, зареєстрований в Україні під брендом IFAGRI.

Цей препарат призначений для захисту посівів ріпаку від комплексу шкідників, в тому числі і в період цвітіння. Діючою речовиною препарату Райнер Стар, РК є ацетаміприд у концентрації 200 г/л, який знищує комах контактно-шлунковим способом, характеризується системним переміщенням в тканинах рослини і належить до інсектицидів з групи неонікотиноїдів.

На відміну від інших постпатентних інсектицидів на основі ацетаміприду, Райнер Стар, РК має зручну для використання рідку препаративну форму у вигляді водорозчинного концентрату та чистоту діючої речовини ≥ 99%. Як відомо, у країнах ЄС інші інсектициди, що належать до хімічного класу неонікотиноїдів (імідаклоприд, тіаметоксам, клотіанідін), заборонені до використання у відкритому ґрунті в зв’язку з їх високою токсичністю до бджіл. Винятком є ацетаміприд з чистотою ≥ 99%, оскільки для цієї хімічної сполуки Європейським органом з безпеки продуктів харчування (EFSA) встановлено низький ризик для бджіл.


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

13 ms. PHP memory: 2097152 (516840)