Гліпрофі, РК

Застосування препарату
Об’єкт захистуШкодочинний об’єктФаза внесенняНорма витрати препаратуКратність обробокТермін очікування до збору врожаю, діб
Соняшник СоняшникОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Пшениця озима Пшениця озимаОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Ячмінь озимий Ячмінь озимийОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Пшениця яра Пшениця яраОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Ячмінь ярий Ячмінь ярийОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Характеристики препарату
Група ЗЗР
Гербіциди
Десиканти
Виробник
Bayer Bayer
Діюча речовина
Гліфосат у формі калійної солі: 441 г/л (у кислотному еквіваленті - 360 г/л)
Препаративна форма
Водорозчинний концентрат (в.к., в.р.к.)
Упаковка20
Упаковка: одиниця виміру
л

Опис продукту

Гліпрофі, р.к. — використовується у вигляді гербіциду для підготовки полів для посіву та як десикант. Препарат проникає у рослини через листя та інші зелені частини і переноситься до всіх органів бур’янів, досягаючи кореневої системи. Він блокує синтез ароматичних амінокислот, що призводить до ураження точок росту та до повного відмирання надземних та підземних органів. 

Головні переваги

  • Унікальна формуляція – 441 г/л;
  • Можна висівати будь-яку культуру через 1–3 дні після обробки;
  • Обприскування можна проводити за 1 годину до очікуваного дощу;
  • На ефективність не впливає зниження температури повітря після обприскування (від +2 °С до +30 °С);
  • Можна працювати по росі;
  • Безпечність застосування у сівозміні.

Особливості застосування:

  • Препарат слід застосовувати за сприятливих погодних умов і коли бур’яни перебувають в стадії активного росту. Не рекомендується проводити обприскування, коли бур’яни перебувають у стресовому стані

Рекомендована норма витрати робочого розчину 

100-200 л/га

Де придбати?

11 ms. PHP memory: 2097152 (598216)