Глипрофи, в.к.

Применение препарата
Объект защитыВредоносный объектФаза внесенияНорма расхода препаратаКратность обработокСрок ожидания до сбора урожая, суток
Подсолнечник ПодсолнечникОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Пшеница озимая Пшеница озимаяОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Ячмень озимый Ячмень озимыйОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Пшеница яровая Пшеница яроваяОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Ячмень яровой Ячмень яровойОбприскування вегетуючих бур’янів восени після збирання попередника або навесні за 2 тижні до обробки ґрунту3 л/га1–2 (друга – за необхідності)
Характеристики препарата
Группа СЗР
Гербициды
Десиканты
Производитель
Bayer Bayer
Действующее вещество
Глифосат в форме калийной соли: 441 г/л (в кислотном эквиваленте - 360 г/л)
Препаративная форма
Водорастворимый концентрат (в.к., в.р.к.)
Упаковка20
Упаковка: единица измерения
л

Опис продукту

Гліпрофі, р.к. — використовується у вигляді гербіциду для підготовки полів для посіву та як десикант. Препарат проникає у рослини через листя та інші зелені частини і переноситься до всіх органів бур’янів, досягаючи кореневої системи. Він блокує синтез ароматичних амінокислот, що призводить до ураження точок росту та до повного відмирання надземних та підземних органів. 

Головні переваги

  • Унікальна формуляція – 441 г/л;
  • Можна висівати будь-яку культуру через 1–3 дні після обробки;
  • Обприскування можна проводити за 1 годину до очікуваного дощу;
  • На ефективність не впливає зниження температури повітря після обприскування (від +2 °С до +30 °С);
  • Можна працювати по росі;
  • Безпечність застосування у сівозміні.

Особливості застосування:

  • Препарат слід застосовувати за сприятливих погодних умов і коли бур’яни перебувають в стадії активного росту. Не рекомендується проводити обприскування, коли бур’яни перебувають у стресовому стані

Рекомендована норма витрати робочого розчину 

100-200 л/га

Где купить?