• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Гербіцидний захист посівів озимого ріпаку в осінній період

Гербіцидний захист посівів озимого ріпаку в осінній період

Незважаючи на складні умови поточного року, сільгоспвиробники вже досягли жнив. Показники врожайності цього року, з огляду на можливості та вчасність проведених технологічних операцій на озимих культурах, є непоганими. Попереду нас чекає нелегкий період посівної кампанії озимого ріпаку 2022/2023 рр. 

Погодно-кліматичні умови на всій території України сприяють тому, щоб запланована посівна кампанія озимого ріпаку відбулася і господарства масово готові до початку посівної. Усі намагаються використати найголовніший ресурс для отримання сходів озимого ріпаку – вологу, використовуючи різноманітні підходи до обробітку ґрунту та посіву.

У технології вирощування є один важливий елемент – забезпечення безконкурентного середовища з сегетальною рослинністю, яка швидко розвивається, особливо на ранніх етапах росту та розвитку культури. Бур’яни є конкурентами озимого ріпаку за світло, вологу, поживні елементи, а також виступають резерваторами накопичення збудників захворювань та шкідників. Варто наголосити, що озимий ріпак на ранніх етапах розвитку не конкурентоздатний з великою, надмірною кількістю сегетальної рослинності.

Тож для повноцінної генетичної реалізації гібридів озимого ріпаку необхідно забезпечити відсутність конкуренції з бур’янами, тобто – чисте поле. 
Досягти цієї цілі можна застосувавши наступну схему гербіцидного захисту на ваших полях та поєднавши у баковій суміші препарати:

Додавання мультифункціонального ад'юванту МультиМастр забезпечить пролонгований період захисту посівів озимого ріпаку завдяки збереженню гербіцидного екрану.

У післясходовий період рекомендуємо застосовувати препарати, що діють на злакові бур’яни:
 

Вдалої посівної та надійного захисту від бур’янів!


Заступник керівника Відділу технологічної підтримки «ЕРІДОН» 
ЧЕРНЕНКО Євген Петрович |
(050)-373-95-24

Де придбати?

6 ms. PHP memory: 2097152 (519632)