Еверест 70%, ВГ

Застосування препарату
Об’єкт захистуШкодочинний об’єктФаза внесенняНорма витрати препаратуКратність обробокТермін очікування до збору врожаю, діб
Пшениця озима Пшениця озимаОднорічні дводольні бур'яни, Однорічні злакові бур'яниОбприскування посівів у фазу пшениці від 1-2 листків до кінця кущення35-100 г/га + ПАР Сільвет Голд (0,025-0,15% робочого розчину)
Пшениця яра Пшениця яраОднорічні дводольні бур'яни, Однорічні злакові бур'яниОбприскування посівів у фазу пшениці від 1-2 листків до кінця кущення70-100 г/га + ПАР Сільвет Голд (0,025-0,15% робочого розчину)
Характеристики препарату
Група ЗЗР
Гербіциди
Виробник
UPL UPL
Діюча речовина
Флукарбазон натрію: 700 г/кг
Препаративна форма
Водорозчинні гранули
Хімічна група
Сульфоніламінокарбонілтриазолінони
Упаковка0,5
Упаковка: одиниця виміру
кг

Опис продукту

Еверест 70%, ВГ - cелективний системний гербіцид для контролю однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів у посівах пшениці ярої та озимої. Завдяки пролонгованому ґрунтовому ефекту захищає посіви від наступних хвиль бур’янів.

Механізм дії

Еверест абсорбується листям та кореневою системою, і за рахунок акропетального та базипетального руху розподіляється по всій рослині. Механізм дії, пов’язаний з інгібуванням ацетолактатсинтази (АЛС), забезпечує високу ефективність проти резистентних біотипів бур’янів до інших діючих речовин.

Еверест безпечний для пшениці: завдяки ферментам, які містяться у рослинах цієї культури, відбувається швидке розкладання флукарбазону натрію у тканинах рослини.

Головні переваги

  • Довготривалий контроль однорічних злакових та деяких дводольних бур’янів
  • Висока ефективність проти злакових бур’янів, стійких до препаратів групи сульфонілсечовин
  • Поєднання активності через листя та ґрунт
  • Широке вікно застосування
  • Хороший партнер для бакових сумішей

Особливості застосування

Починаючи з 2021 року Еверест постачається у комплектах з ад'ювантом Сільвет Голд.
Норма витрати 1 комплекту (2 х 0,5 кг Еверест + 2 мірних стаканчики + 2 пластикові кришки + 1 л Сільвет Голд) залежно від культури та норми витрати гербіциду становить: 

Культура Норма витрати 1 комплекту Еверест
Пшениця озима 14-28 га
Пшениця яра 10-14 га

 

Гнучкість у застосуванні дозволяє контролювати всі хвилі вівсюга звичайного в міру його проростання впродовж вегетаційного періоду.

Норма витрати препарату варіює залежно від виду бур’яну та характеру забур’яненості. Підвищені норми застосовуються для контролю злісних злакових бур’янів (плоскуха, мишій сизий, однорічні види бромусу), для забезпечення тривалої ґрунтової активності, за умови переростання бур’янів та за несприятливих умов їх росту і розвитку.

Гербіцид Еверест забезпечує активну дію на бур’яни при понижених температурах +5...+7°С.

Для боротьби з однорічними видами бромусу рекомендується дробне внесення (осінь – весна) у фазу 2-3 листків бур’янів.

Відсутність обмежень у сівозміні: період напіврозпаду у ґрунті залежно від його типу становить у середньому 30 діб.

Норма понад 70 г/га на пшениці озимій застосовується лише у випадку дробного внесення (наприклад для контролю видів бромусу – 45-50 г восени та 45-50 г навесні)

Ефективність 

Відразу після застосування гербіциду ріст бур’янів припиняється, з’являються симптоми хлорозу, які в результаті спричинюють їх загибель. Остаточне припинення ростових процесів у бур’янів настає на 7-14 добу після обприскування.

Еверест забезпечує пролонгований ґрунтовий ефект (що залежить від pH та вмісту гумусу в ґрунті), захищаючи посіви від наступних хвиль бур’янів. Препарат поглинається насінням бур’янів, що проростає, та зупиняє їх ріст.

Спектр дії

Дводольні

Гiрчиця польова

Ч

Талабан польовий

Ч

Грицики звичайнi

Ч

Щириця звичайна

Ч

Жабрій звичайний

Ч

Гірчак березкоподібний

С

Кучерявець Софiї

Ч

Осот рожевий

С

Паслін чорний

Ч

 

 

Злакові

Бромус житній

Ч

Пенісетум сизий

Ч

Вiвсюг звичайний

Ч

Плоскуха звичайна (просо пiвняче)

Ч

Лисохвіст польовий

Ч

Бромус покривний

С

Метлюг звичайний

Ч

Просо волосовидне

С

Мишiй (види)

Ч

Пажитниця (види)

С

Ч – чутливі

С – середньочутливі

Наведена чутливість бур’янів є середньостатистичною (за результатами багаторічних дослідів, проведених за типових умов вирощування  культури). У випадках, коли відбувається розвиток резистентності у видів бур’янів можливе відхилення від зазначених показників.

Сумісність

Для розширення спектру контрольованих бур’янів гербіцид Еверест слід застосовувати в бакових сумішах із гербіцидами проти дводольних бур’янів.

Не рекомендується застосовувати Еверест у бакових сумішах із дикамбою на твердих сортах пшениці.

Рекомендована норма витрати робочого розчину

200-300 л/га

Де придбати?

18 ms. PHP memory: 2097152 (608520)