• Агроінфо
  • Новини
  • «Ерідон» презентує нові комплексні мінеральні добрива бренду IFAGRI

«Ерідон» презентує нові комплексні мінеральні добрива бренду IFAGRI

Раді повідомити, що у асортименті компанії «Ерідон» з'явилися нові гранульновані добрива NPK бренду IFAGRI.

Згідно сформованих вимог щодо якості продукції на рівні найвищих світових стандартів, було обрано оптимальних виробників добрив, адже продукція, як і виробничі потужності повинні відповідати цілому списку вимог – співвідношення ціни та якості, логістична інфраструктура та потужності виробництва.

Добрива походять із Близького Сходу. Підприємство-виробник, яке було побудоване із залученнням капіталу і технологій виробництва з Японії, виробляє добрива вже понад 25 років та успішно експортує продукцію у країни Північної та Південної Америки, Австралії, Азії (у тому числі Японію). Донедавна експорт у Європу був незначним, тож бренд IFAGRI відкриває для українських сільгоспвиробників нові горизонти для ефективного вирощування.

Один із найважливіших елементів для виробництва добрив - це доступ до сировини, тому поєднання якісної сировинної бази разом із найкращими технологіями, процесами та японським менеджментом за принципами Kaizen дозволило створити економічно ефективні продукти, які користуються попитом у всьому світі. Зразки виготовленої продукції проходять обов'язковий фізичний та агрохімічний лабораторний аналіз відповідно до світових стандартів, використовуючи японське обладнання і методики аналізу добрив.

Виробничі потужності успішно пройшли сертифікацію:  

  • Системи управління якістю ISO 9001:2015
  • Системи управління охороною праці та безпеки ISO 45001:2018
  • Системи управління навколишнім середовищем ISO 14001:2015

Продукція отримала сертифікат:

  • EU REACH Compliance (Registration, Evaluation, Authorisation and Restriction of Chemicals) отримані від ECHA (Європейське хімічне агентство)

Першочергово були обрані пріоритетні марки добрив, які органічно доповнять технології аграрного виробництва в Україні. Як результат були обрані добрива NP(S) та NPK(S):

Для замовлення добрив необхідно звернутися до найближчого підрозділу компанії «Ерідон» - офіційного дистриб’ютора продукції бренду IFAGRI в Україні

7 ms. PHP memory: 2097152 (522560)