"Ерідон" на першому в Україні Нічному Дні поля на Чернігівщині

region
Область:
Чернігівська
date
Дата проведення:
21 вересня 2017
tema
Тематика:
Нічний День поля
point
Назва господарства:
ДП Зернятко

Перший в Україні Нічний День поля провели на Чернігівщині в селі Покровське, Менського району. Цей європейський досвід в Україні започаткував відомий французький виробник насіння – «Євраліс Семенс» разом з господарством ДП Зернятко. Агровиробникам презентували сучасні високопродуктивні гібриди кукурудзи, соняшника, сої та сорго генетики «Євраліс Семенс».

Головним партнером заходу виступила компанія «Ерідон». Свій відгук про роботу з національним лідером з комплексного забезпечення українських агровиробників залишив господар заходу - Сергій В’ялий, співвласник ДП Зернятко . Він розповів про основні переваги співпраці, яка триває вже понад 5 років, від самого початку існування компанії. Окрім корисного досвіду від експертів, клієнти отримали можливість побачити яскраве шоу сільгосптехніки.

На заході були присутні представники сільгосппідприємств Чернігівщини та з деяких інших областей, які прийняли участь у розіграші цінних призів. Від компанії «Ерідон» переможцям вручили інноваційні препарати - БлекДжек та МультиМастр, а завершилося свято захоплюючим феєрверком, виступом Олега Скрипки з гуртом ВВ.

12 ms. PHP memory: 2097152 (512976)