Ексклюзивні гібриди кукурудзи від французької компанії R.A.G.T. та добрива від компанії «Ерідон»

date
Дата проведення:
14 вересня 2017
tema
Тематика:
Гібриди кукурудзи
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"
point
Назва господарства:
ПСП "Україна"

14 вересня 2017 р. на базі господарства ПСП «Україна» був проведений польовий семінар, присвячений технологічним аспектам вирощування озимої пшениці та ріпаку під врожай наступного року, а також лінійці гібридів кукурдзи компанії RAGT (Франція) . 

Захід розпочався з огляду гібридів: РЖТ Аякс, РЖТ Стефіккс, РЖТ Фідокксі, РЖТ АкксентусРЖТ Полюккс, РЖТ Екксклюзив, РЖТ Фізікс, РЖТ Брікксо, РЖТ Фераріккс, РЖТ Футюрікс, РЖТ Бергксон, РЖТ Мемокс та презентації демонстраційних дослідів на базі цієї лінійки. Партнери компанії отримали рекомендації щодо вибору найбільш оптимальних гібридів для вирощування в Житомирській, Вінницькій та Київській областях від Володимира Гур'єва, менеджера з розвитку Відділу технологічної підтримки "Ерідон".

Серед технологічних аспектів найбільшої уваги, менеджер з розвитку продуктів для живлення рослин Відділу технологічної підтримки "Ерідон" Микита Суворов, приділив питанню забезпечення оптимальної системи мінерального живлення за допомогою продуктів ROSIER S.A. (гранульовані добрива Росаферт 12-24-12, Росаферт 15-15-15 та позакореневі добрива Розалік та Розасоль). Для ефективного та економічно обґрунтованого хімічного захисту рослин протягом осіннього періоду вегетації було запропоновано препарати Вінцит Форте, Тріафер та Шедов

14 ms. PHP memory: 2097152 (513400)