Ексклюзивні гібриди кукурудзи від французької компанії R.A.G.T. та добрива від компанії «Ерідон»

date
Дата проведення:
14 вересня 2017
tema
Тематика:
Гібриди кукурудзи
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон"
point
Назва господарства:
ПСП "Україна"

14 вересня 2017 р. на базі господарства ПСП «Україна» був проведений польовий семінар, присвячений технологічним аспектам вирощування озимої пшениці та ріпаку під врожай наступного року, а також лінійці гібридів кукурдзи компанії RAGT (Франція) . 

Захід розпочався з огляду гібридів: Аякс, Стефіккс, Фідокксі, Акксентус,  Полюккс, Ексклюзів, Фізікс, Брікксо, Фераріккс, Футюрікс, Бергксон, Мемокс, Кадіксіо та презентації демонстраційних дослідів на базі цієї лінійки. Партнери компанії отримали рекомендації щодо вибору найбільш оптимальних гібридів для вирощування в Житомирській, Вінницькій та Київській областях від Володимира Гур'єва, менеджера з розвитку Відділу технологічної підтримки "Ерідон".

Серед технологічних аспектів найбільшої уваги, менеджер з розвитку продуктів для живлення рослин Відділу технологічної підтримки "Ерідон" Микита Суворов, приділив питанню забезпечення оптимальної системи мінерального живлення за допомогою продуктів ROSIER S.A. (гранульовані добрива Росаферт 12-24-12, Росаферт 15-15-15 та позакореневі добрива Розалік та Розасоль). Для ефективного та економічно обґрунтованого хімічного захисту рослин протягом осіннього періоду вегетації було запропоновано препарати Вінцит Форте, Тебукур, Тріафер та Шедов