День поля в ТОВ "Праця Стольне"

region
Область:
Чернігівська
date
Дата проведення:
12 вересня 2019
tema
Тематика:
кукурудза
org
Організатор:
Ерідон, RAGT, Bayer, KWS
point
Назва господарства:
ТОВ "Праця Стольне"

12.09.2019 за участі компанії "Ерідон" був проведений День поля в ТОВ "Праця Стольне" (с. Стольне, Менський р-н., Чернігівська область). 

На демо-полі ТОВ «Праця Стольне» були представлені гібриди кукурудзи RAGT Semences (РАЖТ) та IFAGRI (ІФАГРІ). Директор господарства, Дмитро Степанович Базиленко, привітав всіх учасників Дня поля. Головний агроном ТОВ «Праця Стольне», Юрій Вікторович Семироз, коротко розповів про технологію вирощування кукурудзи в господарстві, яка, зокрема, і застосовувалась на демополі.

Про обробку насіння ексклюзивними продуктами від компанії "Ерідон", як один з елементів технології вирощування кукурудзи, розповів менеджер з агрономічних питань Матраєв Володимир. Були представлені препарати:

На важливих моментах технології вирощування кукурудзи зупинився представник компанії РАЖТ Хмарський Микола Іванович. Далі він детально розповів про гібриди RAGT, що представлені на демополі:

А також охарактеризував гібриди кукурудзи РАЖТ, які з'являться у портфелі компанії "Ерідон" у наступному році – РЖТ Ліпеккс, Макксалія, Екксклам, Вінккс

Салоїд Михайло, менеджер з розвитку насіння компанії "Ерідон" представив і дав характеристику новим гібридам кукурудзи: Мітинг, Блекрок, Сканер.

Дякуємо учасникам та партнерам за участь у заході!
 

13 ms. PHP memory: 2097152 (511368)