День поля Ерідон та RAGT у Полтавській області

region
Область:
Полтавська
date
Дата проведення:
3 жовтня 2019
tema
Тематика:
кукурудза, соняшник
org
Організатор:
Ерідон, РАЖТ
point
Назва господарства:
ФГ "Перлина"

Черговий спільний День поля компаній RAGT та Ерідон було проведено 3 жовтня на базі ФГ "Перлина" (Полтавська область, Лубенський р-н, с. Карпилівка).

Демонстраційні посіви соняшнику та кукурудзи РАЖТ були висіяні вздовж траси Київ – Харків на землях, що обробляються провідним господарством регіону - ФГ "Перлина". Кожен охочий протягом вегетації міг на власні очі оцінити потенціал гібридів RAGT, що представлені в портфелі компанії "Ерідон".

На Дні поля зустрілися менеджери з продажу Полтавської та Сумської областей "Ерідон" разом з керівниками та головними агрономами господарств регіону, які відвідали захід, не звачаючи на завантаженість у зв’язку зі збиранням урожаю та посівом озимини. 

На правах господаря учасників привітав керівник ФГ "Перлина" Рудь Сергій Віталійович, а від організаторів виступили Олександр Гаврилов, менеджер з агрономічних питань "Ерідон" та Микола Хмарський, керівник науково-технічного підрозділу РАЖТ. 

Останній наголосив на особливостях технологій вирощування соняшнику та кукурудзи. Його доповнювали Олександр Жигун та Олександр Гаврилов. Далі представники французької компанії розкрили характеристики кожного з гібридів, висіяних на полігоні. Особливої уваги заслуговували такі гібриди кукурудзи: Аякс, Стефіккс, Макксалія, РЖТ Провіккс, РЖТ Ліпеккс, Фізікс та РЖТ Гімалаяккс. З лінійки соняшнику:  РЖТ Волльф, Сікллос КЛ, РЖТ Клліф.

На останок учасники на власні очі змогли побачити як комбайн збирає демонстраційні посіви соняшнику та оцінити їх урожайність. Захід завершився жвавою дискусією у дружній атмосфері.

До нових зустрічей!

14 ms. PHP memory: 2097152 (511712)