День поля Ерідон та DSV на Вінниччині

region
Область:
Вінницька
date
Дата проведення:
5 червня 2019
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
МПП Фірма "Ерідон", DSV
point
Назва господарства:
Чиста Криниця

06.05.2019 відбувся спільний семінар компанії DSV та Ерідон у ФГ "Чиста криниця" (с .Кисляк, Гайсинського р-н, Вінницька обл.). В цьому році захід відвідали близько 40 представників господарств області. 

Партнери мали нагоду почути презентацію Григорія Кобзаря, менеджера з агромічних питань компанії "Ерідон", на тему "Технології та інновації при вирощувані озимих культур". Спеціаліст розровів про застосування проду Атрігран для підвищення ефективності технологічних операцій на озимих культурах, застосування препаратів КелпакБлек Джек та Розалік Zn, P, N, S при обробці насіння. Цей "коктейль" забезпечує високі врожаї протям декількох років по всій території України. Також були приведені результати застосування препаратів Букат, Вето, Дифлейм, які допомагають у захисті польових культур.

Представники DSV розповіли про особливості технології вирощування, правильний підбір сортів та гібридів для різних районів. Безпосередньо в полі, були продемонстровані демо- та виробничі ділянки озимого ріпаку та озимої пшениці.

Менеджер з розвитку насіння "Ерідон" Чмих Сергій та колеги з DSV продемонстрували вже відомі сорти озимої пшениці (АртістПатрас, Матрікс, Самурай) та озимого ріпаку (Рафінесс, Популар, Далтон, Династі, Тайфун та ін.).

Були представлені і новинки сезону - озима пшениця Аспект та Продуцент, озимий ріпак Тігріс та Пасат).

Дякуємо за продуктивну участь у Дні поля!

10 ms. PHP memory: 2097152 (512088)