CROPSTAGE. Перше навчання для менеджерів у рамках проєкту

region
Область:
Полтавська
date
Дата проведення:
14 липня 2021
tema
Тематика:
озима пшениця, озимий ріпак
org
Організатор:
Ерідон
point
Назва господарства:
ТОВ "ПКЗ Агро"

6-го липня 2021 року відбулося перше навчання з технологій вирощування озимих культур у рамках проєкту CROPSTAGE на базі ТОВ "ПКЗ-Агро". У цей день до господарства завітала команда Полтавського підрозділу "Ерідон". Основними спікерами були:

  • менеджер з агрономічних питань Відділу технологічної підтримки Гаврилов Олександр Володимирович;
  • головний агроном ТОВ "ПКЗ-Агро" Міщенко Сергій Анатолійович

Під час навчання було описано систему живлення із застосуванням бельгійських добрив Росаферт, Розалік, Розасоль на посівах озимих культур, а також проаналізовано ефективність застосування Thio-Sul® (розчин тіосульфату амонію), який цього року застосувавали на всіх площах разом з КАС.

9-11 восени 2020 р. була посіяна озима пшениця сорту Алтіго. Посушливі умови осіні 2020 не дали змоги забезпечити рослини достатньою кількістю вологи для якісного осіннього кущіння, а весняні зниження температури після відновлення вегетації також не сприяли якісному кущінню рослин.

У період виходу в трубку було прийнято рішення позакоренево застосувати продукти (дата внесення 26.05.2021):

Через два тижні була відмічена висока ефективність цього прийому на дорощування підгонів та формування їх у повноцінні продуктивні пагони, що збільшило проективне покриття рослинами поля. (фото від 11.06.2021):

У день проведення навчання менеджерів з продажу Полтавського підрозділу "Ерідон" дане поле було ідентифіковане як високопродуктивне з високою очікуваною врожайністю (фото у фазу воскової стиглості). 

Протягом зустрічі також оглянули насіннєві посіви озимого ячменю Ізоцель та Делікатессе, а також озимої пшениці СН Комбін.

На посівах озимого ріпаку гібриду Далтон було ефективно застосоване універсальне рішення для подолання проблеми розтріскування тканин у кореневій шийці озимого ріпаку після виходу з зими, про яку ми розповідали раніше:

У цьому господарстві було застосовано схему:

Через 2 тижня було отримано чудовий результат - ріпак повністю регенерувався в кореневій шийці:

Головний агроном господарства також поділився досвідом застосування регуляторів та стимуляторів росту: Терра-Сорб Комплекс, Еквілібріум, Ерайз та АміноАлексін, системі хімічного захисту рослин від IFAGRI: Дифлейм, Нікофур Фло, Грейнурон, Тайгейдер, Букат. Детально зупинились на системі фунгіцидного та інсектицидного захисту - оцінили переваги окремих діючих речовин у контролі розповсюдження фітопатогенів і шкідників залежно від погодних умов.

Вдалих вам врожаїв!

13 ms. PHP memory: 2097152 (512696)