CROPSTAGE. Навчання для відділу по роботі з агрохолдингами

region
Область:
Житомирська
date
Дата проведення:
4 серпня 2021
tema
Тематика:
насіння кукурудзи та соняшнику, захист та жилвення
org
Організатор:
Ерідон
point
Назва господарства:
ПСП "Україна"

На початку серпня на базі CROPSTAGE ПСП "Україна" було проведено навчання для менеджерів з продажу Відділу по роботі з агрохолдингами.

Юрій Баранчук, менеджер з досліджень Відділу технологічної підтримки, провів деталізоване навчання по гібридам кукурудзи IFAGRIБлекрок (ФАО 340), Мітинг (ФАО 380), Сканер (ФАО 250), Вархол (ФАО 300).

​​​​​​

Окремо зупинилися на новинці цього сезону - гібриді кукурудзи Староф (ФАО 290). Були висвітлені основні переваги даних гібридів за різних технологій вирощування, а також провели порівняння з конкурентами.

Не менш цікавим вияввся презентований гібрид соняшнику Санрок, який дебютував у минулому сезоні. Особливу увагу було приділено ефективності застосування ад’юванту МультиМастр у баковій суміші ґрунтових гербіцидів.

Ярослав Григоренко, менеджер з агрономічних питань по роботі з агрохолдингами, акцентував увагу на актуальних засобах захисту рослин IFAGRI для застосування на посівах кукурудзи (гербіциди Тайгейдер, Мезотрекс, Нікофур Фло, інсектицид Інстрайкер). Також було висвітлена роль препарату Ерайз у стимулюванні ростових процесів кукурудзи.

Микита Суворов, менеджер з розвитку напряму спеціальні та мікродобрива описав основні відмінності хелатованих та нехелатованих форм цинку при позакореневому живленні кукурудзи та роль борних добрив у реалізації генетичного потенціалу кукурудзи та соняшнику.

Подібні зустрічі сприяють підвищенню обізнанності у тонкощах і нюансах роботи препаратів, особливостях вирощування культур, а менеджери з продажу отримують можливість задати питання, які турбують їх партнертів-агровиробників. 

Вдалих Вам результатів!

13 ms. PHP memory: 2097152 (512872)