Corteva Agriscience («Кортева Агрісайенс», США)

Corteva Agriscience™ уособлює призначення компанії - збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ компанії DowDuPont – це єдина у світі велика науково-дослідницька компанія, що займається виключно сільським господарством. Об’єднавши колосальні ресурси DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection і Dow AgroSciences, Corteva Agriscience™ змогла зібрати команду з найбільших світил сільгоспнауки, які використовують досвід понад двох століть досліджень для покращення життя виробників і споживачів сільськогосподарської продукції.

Corteva Agriscience™ продовжує інвестувати в найвідоміші та преміальні бренди сільського господарства: насіннєві бренди Pioneer®, Encirca®, нещодавно представлений Brevant™, удостоєні нагород продукти захисту рослин, такі як фунгіцид Aproach® Prima та гербіцид Quelex™ з діючою речовиною Arylex™, в той же час представляючи ринку нові продукти їх надійного портфоліо.

Головний офіс компанії розташований у Вілмінгтоні, штат Делавер (США) та об'єднує ключові корпоративні підтримуючі функції. Офіси в Джонстоне, Айові та Індіанаполісі, штат Індіана, служать як глобальні бізнес-центри з керівництвом бізнес-напрямків, функцій підтримки бізнесу, досліджень і розробки, глобальної мережі постачань, а також відділами продажів і маркетингу, розташованих у двох локаціях Середнього Заходу.

Перейти в Каталог товарів ЗЗР

Перейти в Каталог товарів Насіння

6 ms. PHP memory: 2097152 (509544)