• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Актуальні рекомендації в боротьбі з карликовою сажкою на озимій пшениці

Актуальні рекомендації в боротьбі з карликовою сажкою на озимій пшениці

В 2013 році в Західному і прилеглому до нього Центральному регіоні України, на посівах озимої пшениці відбувся значний прояв карликової сажки, що стало причиною значного зараження ґрунту, інфекційний фон якого активно зберігається більше 7 років. Ознаки пошкодження карликовою сажкою – підвищене кущення, карликовість рослин, подібно до твердої сажки - наявний запах оселедцю. Починаючи з 2013 року, карликова сажка проявляється щороку через неефективну дію більшості протруйників на даний вид сажки.

Протравник Дивіденд Стар відмінно контролює всі види сажок, в тому числі й карликову сажку, з нормою витрати 1,8 – 2 л/т насіння (за рахунок діючої речовини дифеноконазолу ефективно «працює» і  у весняний період зараження пшениці карликовою сажкою). Крім того, протравник Дивіденд Стар добре контролює гельмінтоспоріозну кореневу гниль та осінній прояв септоріозу, що особливо актуально для ранніх посівів озимої пшениці.

Схема застосування Дивіденд Стар з інсектицидним протруйником з додатковою стимуляцією кореневої системи та сприянням підвищенню кущення:

Успішної Вам праці та гарних врожаїв!


Експерт з технологічної підтримки «ЕРІДОН»
КАНІЙ Юрій Несторович | (050)-413-50-28

Де придбати?

13 ms. PHP memory: 2097152 (517528)