Золар КЛ
Гібрид для технології Clearfield®

Корисна інформація
Файли для завантаження
ЗОЛАР_КЛ.pdf
Основні характеристики
Форма
Ярий
Виробник
DSV
Упаковка, тис. насінин
2100
Група стиглості
Ранньостиглий
Цвітіння
Середній
Система гербіцидного захисту
Кліарфілд
Морфологія та структура врожайності
Висота рослини, см120
Агрономічні характеристики
Початкова енергія росту
7
10
1
Зимостійкість
8
10
1
Посухостійкість
8
10
1
Стійкість до вилягання
8
10
1
Рекомендована густота рослин на момент збирання, тис./га
Зона достатнього вологозабезпечення
600
700
900
300
Опис
ЗОЛАР КЛ - це новий гібрид від компанії ДСВ з надзвичайно високим потенціалом урожайності і олійності для виробничої системи Clearfield® (БАСФ). Гарне поєднання ранньостиглості, швидкого розвитку у початкових фазах із стійкістю до суцільного гербіциду Нопасаран® (БАСФ) робить ЗОЛАР КЛ номером один при виборі гібриду, особливо для площ, де через високу засміченість ґрунту небезпечними бур’янами результат вирощування традиційних сортів та гібридів є під загрозою або неможливим. Одноразове внесення гербіциду створює надійний захисний бар’єр на весь період вегетації рослини.
 
ЗОЛАР КЛ є достатньо холодостійким і його можна висівати у ранні для ярого ріпаку строки, але після закінчення періоду частих приморозків, тобто з кінця березня і до середини квітня (оптимально). При цьому норма висіву становитиме 60-70 насінин/м2. Завдяки швидкому розвитку, добре підходить для пізнього посіву, у цьому випадку норму слід збільшити до 80 насінин/м².
Обприскування посівів суцільним гербіцидом Нопасаран® проводиться у фазу бур’янів від сім’ядольних листків до 4 справжніх (не пізніше).

ЗОЛАР КЛ характеризується  швидким розвитком у початкових фазах, раннім періодом цвітіння і раннім достиганням. Гібрид дуже добре гілкується, формує рослини середньої висоти (біля 120 см), добре протистоїть виляганню і володіє високою стійкістю до хвороб.

Де придбати?