• Агроінфо
  • Агропомічник
  • Застосування рідкого позакореневого добрива Розалік Mg, Mn, N, S на посівах озимої пшениці

Застосування рідкого позакореневого добрива Розалік Mg, Mn, N, S на посівах озимої пшениці

17.04.2018 на полі з озимою пшеницею Суворов Микита, менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин компанії «Ерідон», провів Сервіс листової діагностики за допомогою нашої мобільної лабораторії.

Були виявлені цікаві факти, які мають разюче вираження на фото:
1) ВАРІАНТ 1: На ліву частину поля було внесено молібдат амонію (кристалічний, 49% Mo) 3,5 г/га разом із фунгіцидом Імпакт К 0,8 л/га та інсектицидом Карате 0,2 л/га.
2) ВАРІАНТ 2: На другу частину поля до вище наведеної бакової суміші було додатково додано Розалік Mg, Mn, N, S 2,5 л/га. 

Як видно з фото, на лівій частині поля спостерігається більш жовтий колір листків (без додавання Розалік Mg, Mn, N, S), тоді як з правої частини - рослини більш зелені (з додаванням Розалік Mg, Mn, N, S).

В результаті, можемо неозброєним оком побачити разючу різницю та чітку лінію розмежування варіантів.

Експерт пов'язує даний ефект з безпосереднім впливом азоту, магнію та марганцю на синтез хлорофілу, що зумовили наявність «green effect».

Тому провівши хімічну експрес діагностику листових тканин рослин для обох частин поля (див. результати вимірювання на фото), було виявлено, що застосування Розалік Mg, Mn, N, S на фоні молібдату амонію, фунгіциду та інсектициду сприяло покращенню споживання озимою пшеницею азоту, цинку, кальцію та заліза з ґрунту. Про це свідчить той факт, що потреба у цих елементах на варіанті 2 була або значно менша (азот) або не було взагалі (кальцій, цинк, залізо) у порівнянні з варіантом 1.

Отже, можна зробити висновок, що на правій частині поля (варіант 2) Розалік Mg, Mn, N, S, окрім прямої дії на синтез хлорофілу, попрацював як продукт, який посилює споживання інших елементів живлення з ґрунту та внесених добрив.


Менеджер з розвитку продуктів для мінерального живлення рослин
СУВОРОВ Микита Олексійович | 
(050)-410-16-14

Де придбати?

24 ms. PHP memory: 2097152 (518896)