• Агроінфо
  • Новини
  • Відбудеться міжнародний турнір Strong Kyiv Eridon

Відбудеться міжнародний турнір Strong Kyiv Eridon

7 серпня 2011 року в київському Гідропарку за підтримки лідера вітчизняного агробізнесу, компанії «Ерідон», відбудеться парний богатирський турнір Strong Kyiv Eridon («Стронг Київ Ерідон»), в якому візьмуть участь найсильніші спортсмени Європи та України. П'ять команд (по два спортсмени в кожній) зійдуться в протистоянні за звання «Найсильніша пара центральної Європи»!

Турнір відбудеться за сприяння компанії «Ерідон» під гаслом: «Відроди здоровий дух української нації разом з «Ерідон»!».

Ось вже як 10 років наші богатирі-стронгмени виборюють чемпіонські титули на міжнародній арені як в особистому, так і командному заліках. Тому, з метою ще більшої популяризації  богатирського спорту і сприянню професіоналізації спортсменів в жовтні 2009 року була створена «Професійна Ліга Стронгменів України» (ПЛСУ), в склад якої ввійшли найвідоміші та найкращі спортсмени богатирського Олімпу: Василь Вірастюк, Сергій Конюшок, Олександр Лашин, Кирило Чупринін, Володимир Муравльов, Віктор Юрченко, Олександр Пеканов, Олексій Соловйов.

Турнір, який організовують Творча агенція організації спортивних заходів Konyushok Sport Events («Конюшок Спорт Івентс») та «Професійна Ліга Стронгменів України» за підтримки компанії «Ерідон» — це подія, яка без сумніву залишиться яскравим спалахом видовищ і агітації здорового способу життя в усіх присутніх та в Україні в цілому.

Між іншим, відомий у всьому світі стронгмен Василь Вірастюк (володар титулу «Найсильніша людина світу-2004/2007»), на протязі 2011 року був обличчям компанії «Ерідон». Кампанія з його участю проходила під гаслом «Ерідон» — Справжній Аграрний Богатир!».

Україна має відчувати, що старання компанії «Ерідон» в партнерстві з Konyushok Sport Events щодо здорового способу життя, потрібні українській нації. Завдяки таким змаганням, вже сьогодні виховується в українцях прагнення до здорового способу життя, чесної боротьби та перемоги. Тим паче, що всі ці прагнення уособлює в собі бізнес компанії «Ерідон».

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати цю грандіозну безпрецедентну подію!

3 ms. PHP memory: 2097152 (514088)