• Агроінфо
  • Новини
  • З Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

У цей святковий день, День Незалежності України, ми щиро хочемо привітати всіх українців і з гордістю розділити з вами місію компанії "Ерідон", яку ми реалізуємо щодня, щохвилини на благо нашої незалежної держави – "Ми сприяємо розвитку аграрного потенціалу України, забезпечуючи технології вирощування для отримання максимальної врожайності та якості сільськогосподарських культур"

Всі, хто завітав до нас в офіс знають, що місія та ціль нашої компанії викарбувані на стінах його поверхів І для нас це не просто слова! Це ті дії, які ми шануємо і втілюємо в життя на благо рідної землі та Батьківщини. Ми пишаємося своєю українською, незалежною компанією!

Компанія "Ерідон" сьогодні - це:

  • Тисячі людей, що мають гідну роботу та достойні умови праці;
  • Постійний розвиток офісно-складської мережі по всій території України, щоб бути ближчими до сільгоспвиробника. Кожен може завітати до новеньких офісів у Полтаві, Сумах, Конотопі, Івано-Франківську, Рівному, Харкові, Тернополі, Кам’янець-Подільському. Вже скоро, не зважаючи на всі складнощі, свої двері відчинять нові офіси та склади поряд із Черніговом, Луцьком та Житомиром;
  • Група господарств із земельним банком близько 50 000 гектарів, де ми розвиваємо:

РОСЛИННИЦТВО, що включає:

1) як товарну продукцію (соняшник, кукурудза, ріпак, пшениця, ячмінь, соя, кукурудза на силос, люцерна), так і насіннєву (кукурудза, пшениця, ячмінь);
2) доробку насіння на власному насіннєвому заводі (пшениця, ячмінь) у с. Почуйки;
3) 2 сертифіковані маршрутні елеватори з можливістю відвантаження автомобільним та залізничним транспортом у м. Пирятин потужністю 40 000 тонн (пропускна здатність – 1 500 т за добу) та вже незабаром у м. Яготин – 145 000 тонн (пропускна здатність – 3 000 т за добу);
4) зерновий склад місткістю 60 000 тонн одночасного підлогового зберігання;
5) систему зрошення у с. Почуйки на 400 га та с. Новадмитрівка на 80 га, яку плануємо збільшити до 700 га.

ТВАРИННИЦТВО (м’ясний і молочний напрямки), які включають:

1) тваринницький комплекс по вирощуванню м’ясних порід ВРХ на 2 000 маточного поголів’я у с. Чопилки;
2) тваринницький комплекс по відгодівлі бичків на ≈1 000 голів у с. Шевченкове;
3) 1 000 гектар пасовищ;
4) відгодівельний комплекс ВРХ на 1 000 голів ВРХ у с. Кошляки;
5) 2 свиноферми: у с. Кошляки на ≈400 голів та у с. Тишківка на ≈3 000 голів;
6) молочно-товарні ферми загальною кількістю на 1 220 голів;
7) роботизована молочно-товарна ферма у с. Почуйки 1-ої черги (8 роботів Delaval), яка налічує ВРХ 500 голів. До 2021 року плануємо закінчити 2-у чергу (9 роботів Lely) ще на 500 голів.

ІНФРАСТРУКТУРУ СІЛ, здійснюючи регулярні інвестиційно-благодійні внески у розвиток сіл та підтримуючи ОТГ, адже "Ерідон" – це соціально відповідальна компанія. Ми будуємо та підтримуємо амбулаторії, фельдшерсько-акушерські пункти, освітні заклади, ремонтуємо дороги, відбудовуємо церкви, забезпечуємо роботу магазинів повсякденного попиту.

  • З минулого року функціонує модернізований олійноекстракційний завод, який ми запустили, щоб сільгоспвиробник зміг заздалегідь отримати всі необхідні оборотні засоби на вигідних умовах відповідно до запущеної програми форвардних закупівель «Соняшник» від Ерідон;
  • Більше 27 років наполегливої праці та розвитку АПК України за рахунок власних інвестицій!
  • Міжнародні амбіції – ми є експертами у дистрибуції, тож вирішили спробувати свої сили закордоном. У 2020 році було відкрите представництво «Ерідон» у Казахстані!
  • Ми започаткували ще один дуже амбітний та грандіозний проєкт, який дасть змогу експортувати вже не сировину, а готовий продукт з доданою вартістю, щоб забезпечувати країні економічний розвиток і добробут українців. Скоро ви про нього дізнаєтесь!

Незалежність – це ми з Вами! Дякуємо кожному за довіру!

ЕРІДОН - Співпраця, яка гарантує успіх!

9 ms. PHP memory: 2097152 (521168)