• Агроінфо
  • Новини
  • Відкриття заводу з виготовлення комбікормів та кормових добавок

Відкриття заводу з виготовлення комбікормів та кормових добавок

3 листопада 2011 року в смт Корделівка (Калинівський р-н, Вінницька обл.) відбулося урочисте відкриття нового заводу з виробництва готових комбікормів та кормових концентратів.

Будівництво завода стало логічним продовженням розширення партнерства компанії Trouw Nutrition International («Трау Нутришин Інтернешнл») та «Ерідон».

Партнерство Trouw Nutrition і «Ерідон» бере свій початок з 2008 року та є, в першу чергу, економічно привабливим для клієнтів. З одного боку, клієнти отримують високоякісну продукцію і технічний супровід  голландських спеціалістів, а з іншого — першокласний сервіс та постійну підтримку від компанії «Ерідон». Кваліфіковані спеціалісти фірми допомагають клієнтам підібрати оптимальну програму годівлі, розрахувати раціони, отримати потрібний результат та постійно контролювати та вдосконалювати процес вирощування та продуктивності тварин, що допомагає клієнтам зростати як професійно, так і матеріально.

«Ерідон» відзначається оперативністю та мобільністю; зручне розташування регіональних офісів та складів компанії дозволяє доставляти продукцію в найкоротші строки. Більш того, «Ерідон» разом зTrouw Nutrition пропонують своїм клієнтам послугу швидкого, ефективного, а головне надзвичайно точного аналізу комбікормів і сировини за допомогою обладнання Nirline («Нірлайн») та власних баз данних лабораторії MasterLab («МастерЛаб»), яке за 10 хвилин надасть вам інформацію про такі важливі показники комбікорму як процент протеїну в сировині та комбікормі, рівень вологості, наявність золи, жиру, клітковини.

Таке об'єднання сильних сторін компаній та їх можливостей, що доповнюють одна одну та базуються на довірі, етичних принципах та суворих європейських стандартах, створює сприятливі та комфортні умови для забезпечення головної мети — задоволення потреб клієнтів.
Завод в смт Корделівка було розроблено, враховуючи головні принципи і стандарти компанії Trouw Nutrition:

  • стабільність якості;
  • безпечність;
  • ефективність виробництва.

Провідна голланська компанія Ottevanger Milling Engineers («Оттевангер Міллінг Інженірс») розробила спеціально для Trouw Nutrition обладнання, що відповідає цим важливим стандартам. Компанія Ottevanger має сторічний досвіду виробництві високоякісного обладнання для зернопереробної і комбікормової промисловості, що використовується по всьому світу і є надійним партнером Trouw Nutrition. Результатом такого партнерства є сучасний, унікальний завод, що поєднує виробництво концентратів, кормів предстартерних періодів та комбікормів для всіх типів свійських тварин.

Завершення будівництва — це завжди свято. А зведення сучасного заводу за фантастично короткі терміни — це свято особливе: і для компаній Trouw Nutrition та «Ерідон», і для всього Вінницького регіону, і для України в цілому.

13 ms. PHP memory: 2097152 (521336)