Засоби захисту рослин для сої

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Соя — зернобобова олійна культура, яка має надзвичайно високий піт на сучасному ринку, в тому числі і в органічному землеробстві. Правильно організувати процес контролю за бур'яном у структурі посівів допоможуть ЗЗР для сої від IFAGRI. Ці препарати позитивно впливають на фізіологію рослини (підвищують стійкість перед стресом як різких температурних перепадів, хвороботворних вірусів і патогенних бактерій, тощо).

Водночас вони сприяють повному розвитку культури (надають сил та прискорюють ріст на самому початку вегетації за допомогою збалансованого та натурального підживлення). Щоб придбати високоякісні гербіциди оптом за гарною ціною та з великою ефективністю, зв'яжіться з представниками компанії «Ерідон» за вказаними контактами.

Які засоби захисту для сої представлені в Eridon?

Соя - невибаглива рослина, яка любить тепло, але при цьому добре підлаштовується під умови вегетації, що склалися. Однак під впливом короткочасних заморозків або внаслідок нестачі питних речовин її розвиток може значно сповільнитися. Подібні зміни вплинути на якість урожаю. Для забезпечення надійної захисту посівів зазвичай використовують спеціалізовані засоби захисту для сої.

Сучасний ринок с/г продукції інтенсивно розширюється та поповнюється модернізованими новинками. У товарному каталозі нашої компанії представлені як різноманітні препарати для захисту сої, так і безліч позакореневих добрив для неї. Для зручного вибору препарати розподілені за кількома категоріями:

 • ад'юванти для рослин, ПАР (найчастіше виступають як додаток до основного ЗЗР, посилюючи його дію);
 • акарициди (допомагають у боротьбі з кліщами);
 • інсектициди (протидіють комахам-шкідникам);
 • гербіциди (основне призначення полягає в нейтралізації бур'яну);
 • грамініциди (задіяні для видалення небажаних злакових);
 • інокулянти (біопрепарати, які використовують для удобрення ґрунту та попередньої обробки насіння);
 • фунгіциди (широко використовуються для ліквідації патогенних грибкових інфекцій).

Где купити гербіциди для сої оптом в Україні?

До ассортиментного переліку товарів Eridon входять лише якісні, сертифіковані препарати, результативність яких доведена практичним шляхом. З наміром купити ЗЗР для сої оптом зверніться до менеджерів підрозділів, які допоможуть вам якнайшвидше. Eridon обирають за:

 • широкий вибір продукції;
 • дієві препарати;
 • комплексне обслуговування високого рівня;
 • професіоналізм та оперативність.

Фахівці проводять консультації в індивідуальному порядку, діють методично, спираючись на принцип клієнтоорієнтованості. Кінцева ціна ЗЗР для сої залежить від обсягу та умов Вашого замовлення. Уточнюйте деталі у наших спеціалістів, вони докладно відповідатимуть на будь-яке супутнє питання.

6 ms. PHP memory: 2097152 (526656)