Засоби захисту рослин для кукурудзи

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Кукурудза є однодомною роздільностатевою культурною рослиною, широко поширеною у країні як у продовольчих цілях, так і у кормових. Культура залишає після себе чисте від багатьох хвороб та шкідників поле, а також вважається відмінним попередником соняшника, буряків та колосових. Однак, для отримання очікуваного результату потрібен ефективний захист кукурудзи від бур'янів та шкідників, який можуть забезпечити засоби захисту.

Які засоби захисту кукурудзи представлені у Eridon?

Система захисту кукурудзи від бур'янів включає комплексні заходи, які розпочинаються ще до утворення перших паростків. Для ефективного очищення поля від бур'янів найчастіше використовуються гербіциди широкого спектра дії. Згодом, після всходів культури бур'яни також завдають відчутної шкоди, оскільки вбирають із ґрунту поживні елементи, таким чином уповільнюючи ріст рослини та порушуючи процес запилення, що може призвести до суттєвого зниження врожайності та цінності рослини.

Для культури найбільшої шкоди завдають:

  • широколисті види - щириця, лобода, гірчиця, амброзія;
  • злакові– просо, мишій;
  • багаторічні – осот, молокан, пирій та інші.

Ефективний захист кукурудзи від шкідників та бур'янів може проводитися хімічними препаратами, що включає обробку насіння, та використання хімічних препаратів, оскільки такі заходи дозволяють виключити більшість факторів ризику для всходів та ефективно контролювати кількість шкідників на засіяних полях. Крім того, хороший результат у боротьбі з бур'янами та комахами показують агротехнічні заходи, такі як дотримання термінів посіву та обробки, сівозміна, постійний моніторинг полів, що сприяє швидкому проростанню та розвитку рослин.

Де купити якісні ЗЗР оптом в Україні?

Вибираючи хороший засіб захисту, слід насамперед звертати увагу на основну діючу речовину, спосіб та норми її внесення. Ефективні ЗЗР стійкі до змивання атмосферними опадами, можуть вноситися при різних температурах та умовах навколишнього середовища спільно з ад'ювантами для пролонгованої дії ЗЗР. Крім того, засоби сумісні з іншими групами добрив та є невід'ємною частиною якісного догляду за кукурудзою.

Компанія Ерідон пропонує купити засоби захисту для кукурудзи у широкому асортименті продукції від провідних виробників. У нас є препарати широкого спектру дії, що діють на певну популяцію бур'янів або мікроорганізмів, а також засоби спрямованої дії, а також фунгіциди оптом і в роздріб. Використання протягом тривалого періоду однакових речовин може викликати звикання комах, що можна не допустити, чергуючи різні препарати.

Купити ЗЗР для кукурудзи найкраще, вибравши необхідну групу речовин у каталозі гербіцидів та інших препаратів та оформивши замовлення за телефоном. Ми пропонуємо конкурентні ціни, високу якість сертифікованої продукції від виробника, яку можна придбати з доставкою.

7 ms. PHP memory: 2097152 (526816)