Протруйники для озимого ячменю

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Використовувати протруйник для насіння ячменю у боротьбі проти інфекцій зовнішніх та внутрішніх покривів обов'язкова умова, якщо Ви хочете отримати видимий результат у найкоротші терміни. Зернові та олійні культури однаково схильні до впливу патогенних вірусів та комах-шкідників, тому краще не нехтувати профілактичними процедурами та запастися засобами захисту рослин у потрібному обсязі заздалегідь. Зв'яжіться з представниками компанії Eridon, щоб купити протруйник для соняшнику в Україні за вигідними умовами.

Для чого використовують протруйники для ячменю?

Високим попитом протруювач для озимого ячменю від Fader Alliance користується недарма. Препарат ефективно виконує власне цільове призначення. Він своєчасно попереджає прогресування мікробних патогенів на кожному етапі розвитку рослини. Крім лікувальної дії, протруйники для обробки озимого ячменю виконують також профілактичну функцію, тобто захищають культуру від подальших хвиль напливу хвороб, бур'янів та інших паразитів.

Використання агрохімікатів позитивно впливає на рівень урожайності, а також сприяє:

  • надійному захисту основної агрокультури;
  • мінімізації втрат і, навпаки, можливості отримати додатковий врожай від 10% до 30%.

Замовляти протруювач для насіння кукурудзи оптом вигідніше, перш за все у фінансовому плані. Ви купуєте препарати за актуальною ціною без переплат та прихованих комісій. До того ж Ви не витрачаєте свій час на регулярне поповнення запасів, вони завжди знаходяться в зоні доступу. У товарному каталозі Eridon представлена ​​продукція різного типу дії: від ад'ювантів та фунгіцидів до гербіцидів, інсектицидів та інших агрохімікатів. Кваліфіковані фахівці швидко підберуть потрібний конкретно Вам препарат, виходячи із заданих умов.

Як правильно застосовувати цей засіб захисту?

Обробку насіннєвого матеріалу захисними речовинами починають ще до сівби. Як правило, обробку насіння проводять безпосередньо в господарстві незадовго до початку посіву. Інсектицидно-фунгіцидне протруювання обробка дозволить:

  • захистити насіння від збудників хвороб, що передаються через насіннєвий матеріал;,
  • захистить власне насіння та сходи культури від хвороб, що знаходяться у ґрунті;
  • зменшити пошкодження сходів та кореневої системи шкідниками;
  • збільшить захист сходів і самої рослини на початку вегетації (від ранніх смоктаючих і листогризучих шкідників).

Додаткова обробка біостимуляторами, мікродобривами допоможе рослинам із раннім стартом та швидким розвитком кореневої системи на початку вегетації, що значно вплине на потенційний урожай.

Період протруйки кожен агроном визначає самостійно, виходячи з особистих міркувань та об'єктивних факторів у господарстві. Однак краще купити протруйники насіння ячменю заздалегідь, щоб мати можливість застосувати їх у будь-який слушний момент. Головне перед тим, як використовувати протруювач озимого ячменю, докладно вивчити інструкцію від виробника, щоб розуміти порядок дії препарату.

6 ms. PHP memory: 2097152 (529096)