Фунгіциди для соняшника

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Соняшник є провідною агрокультурою в українському бізнесі, адже вона вирощується не тільки для внутрішнього споживання, більша частина продукту йде на експорт. Урожайність культури залежить від багатьох факторів: якості посадженого зерна, специфіки грунту та добрив, погодних умов, а також рівня здоров'я рослини. Гарний захист від вірулентних бактерій, шкідливих вірусів та інших патогенних факторів забезпечують фунгіциди для соняшнику. За якістю обробки та хімічним складом вони багато в чому перевершують інсектициди, гербіциди та інші аналоги.

Період обприскування соняшника фунгіцидами

Фунгіциди для обробки соняшника - багатофункціональні препарати, які ефективно протидіють не тільки хвороботворним мікроорганізмам та фіто хворобам, але також дрібним шкідникам: мошкам, жукам та іншим комахам. Фунгіцид для обробки насіння соняшника ефективно захищає цю культуру від усіх найпоширеніших хвороб, наприклад, таких як:

Хвороба Ознаки
Альтернаріоз Широко поширене захворювання, яке проявляється у вигляді точкових омертвінь на листі або стеблах рослини. Джерелом інфекції може стати ґрунт, насіння, інші рослини. Для того щоб не зіткнутися з подібною проблемою, варто заздалегідь купити фунгіцид для соняшника.
Борошниста роса Хвороба швидко прогресує під час сухої, теплої погоди. Виявляється зазвичай на другій стадії вегетації. Приводить до недобору врожаю, зниження якості продукту.
Септоріоз Патоген особливо активний за високої температури, викликає сухість частин рослини з наступним відмиранням.
Пероноспороз Нерідко проявляється у прихованих формах, ступінь шкідливості обумовлена цілим комплексом факторів. Препарат, що містить у собі карбендазим, тирамі, тіабендазол – найкращий фунгіцид для соняшнику з таким ураженням.

Кваліфіковані фахівці рекомендують обробляти продовольчу культуру протруювачами цього виду, щонайменше двічі за весь цикл її зростання. Щоб препарати завжди були під рукою, краще відразу замовити засоби захисту рослин оптом. Процедура реалізується поступово: ближче до початку червня, коли на соняшнику тільки починає з'являтися листя. Наприкінці цього місяця, коли рослина викидає бутони. Також бажано перед початком посіву розуміти наявність видового складу бур'янів, щоб розуміти які гербіциди можуть бути потрібні в період вегетації.

Які фунгіциди для соняшнику представлені в Eridon?

Підходити до вибору фунгіцидних протруйників варто дуже серйозно, виходячи з характеру захворювання рослини. Зазвичай препарати розраховані на пригнічення збудників патогенних грибів певного типу. Проте трапляються й такі агрохімікати, які знищують більшу частину патогенної мікрофлори для соняшника. Перш, ніж придбати універсальні фунгіциди для соняшника, потрібно переконатися, що до їх складу входить, як мінімум дві активні діючі речовини. Усі протруйники поділяються на три великі категорії за типом цільового призначення:

  • імунізуючі – допомагають рослині виробити власний імунітет;
  • захисні - мають не тільки противірусну дію, але також виконують профілактичну функцію;
  • лікувальні – допомагають нейтралізувати джерело захворювання, сприяють нормальному відновленню.

Існує й інша класифікація, у її основу покладено принцип дії хімічної речовини. Виходячи з цієї ознаки, препарати бувають: контактними та системними. У першому випадку, вони справляють точковий ефект, захищають лише покриті частини рослини. У другому варіанті, речовини діють комплексно, проникають всередину рослини та ліквідують інфекцію у найвіддаленіших тканинах, оберігаючи навіть новий приріст. Саме тому експерти найчастіше вибирають фунгіциди системної дії для соняшника.

Де купити фунгіциди для соняшника оптом в Україні?

Товарний каталог компанії Eridon відрізняється повнотою та варіативністю. За бажанням замовляйте також фунгіцид для кукурудзи , ріпаку, ячменю та інших культур. Асортиментний ряд постійно розширюється, поповнюється цікавими та корисними новинками. Перш ніж вийти у широкий оборот, вся продукція проходить випробування у полях. Співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками, які встигли довести власну надійність та відповідальність на практиці. У каталозі можна знайти продукцію таких всесвітньо відомих та респектабельних торгових марок, як: IFAGRI, Fader Alliance Ltd, Sharda, Avgust, Terra Vita та інших. У Eridon без проблем можна купити фунгіцид для протруювання насіння соняшнику в будь-якому необхідному обсязі за гарною ціною. Додатково на сайті діє система лояльності.

6 ms. PHP memory: 2097152 (532960)