Фунгіциди для озимої пшениці

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Сьогодні пшениця має високий попит, як на вітчизняному продовольчому ринку, так і зарубіжному. Водночас вирощування цієї культури — непросте завдання, процес займає багато часу та сил. Аграріям доводиться стикатися з безліччю перешкод на шляху до бажаної мети отримання потенційного врожаю. Нівелювати значення ключових факторів ризику допоможуть фунгіциди для пшениці IFAGRI. За допомогою цих препаратів вдається своєчасно запобігти розвитку найрізноманітніших хвороб: від борошнистої роси, чорного бактеріозу та кореневої гнилі до стеблової іржі, септоріозу, піренофорозу, фузаріозу, твердої сажки та інших.

Бажаєте купити фунгіцид для озимої пшениці високої якості за доступною ціною? Зверніться до представників компанії Eridon для персональної консультації. Фахівці порекомендують відповідний препарат, виходячи з Ваших коментарів та побажань.

Як використовувати фунгіциди на озиму пшеницю?

Нерідко аграрії завчасно закуповують засоби захисту рослин оптом в Україні, щоб завжди мати потрібний препарат під рукою. Використання такої тактики дозволяє значно знизити поточні витрати, тому що є можливість внести фунгіциди вчасно, не замислюючись, де їх потрібно купити, коли проблема в цей момент у більшості, максимізувавши практичний результат.

При дотриманні правильного дозування та послідовності внесення пестицидів фунгіциди для озимої пшениці продемонструють високу результативність у найкоротші терміни. За сезон обробляти рослини цими продуктами рекомендується не рідше, ніж 2-3 рази. Краще обприскувати культуру за сухої погоди, коли немає вітру та загрози дощу.

За способом дії препарати поділяють на:

  • Контактні – знищують інфекцію на конкретній ділянці, не дозволяючи їй поширювати своє поле дії.
  • Системні – діють комплексно, проникають у тканини і розносяться по всій рослині. Стимулюють інтенсивне зростання рослини, зміцнюють його фітоімунітет.

Де купити фунгіциди для озимогої пшениці оптом в Україні?

Українська аграрна компанія Eridon є провідним постачальником сільськогосподарської продукції різного типу: від техніки та добрив до насіння та ЗЗР. Клієнти обирають нас за професіоналізм, надійність та персональне обслуговування високої якості.

Ціна фунгіцидів для озимої пшениці в кожному окремому випадку залежить від суми кількох факторів, а саме кінцевого розміру партії на замовлення та специфіки обраного клієнтом препарату. Деталі уточнюйте у менеджерів із продажу за вказаними контактами. Швидка та якісна реакція на вхідний запит гарантована.

8 ms. PHP memory: 2097152 (530640)