Фунгіциди для озимого ріпаку

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Однією з найважливіших завдань під час вирощування ріпаку є захист посівів від різноманітних захворювань. Ця олійна культура не тільки унікальна за походженням, але й надзвичайно значуща у технічному, кормовому та продовольчому планах. Досвідчені аграрії знають, що отримати гарний стан посівів, не застосовуючи фунгіциди для ріпаку неможливо, адже сільгоспкультура схильна до впливу безлічі хвороб. Найчастіше зустрічається фомоз, антракноз, склеротініоз, борошниста роса, чорна ніжка (ризоктоніоз), сіра гниль, пероноспороз, коренева гниль, альтернаріоз і т.д.

Стандартно з одного гектара збирають до 4 т готової маси, ріпак — високорентабельна та вигідна для господарства культура. Однак під впливом побічних факторів зовнішнього середовища (насамперед збудників грибних інфекцій) в один рік можна втратити до 80% урожаю. Потрапивши в неприємну ситуацію, головне не впадати в паніку. Запобігти величезним втратам допоможуть фунгіциди для озимого ріпаку.

Компанія Eridon має широкий вибір різноманітної продукції для сільського господарства. У нас Ви можете також купити фунгіциди для ярої пшениці, сої, кукурудзи та інших культур, а також для ріпаку. На сайті представлені пестициди різного типу дії. Вибирайте потрібну позицію, виходячи з особистих потреб.

Принцип дії фунгіцидів на озимий ріпак

Останні кілька років попит на фунгіциди на озимий ріпак в Україні не спадає. Насамперед це пов'язано з тим, що рослина надзвичайно затребувана в Європі. Більшість урожаю щорічно вирушає на експорт, але без додаткової обробки культура найімовірніше загине.

Використовувати фунгіциди на ріпаку можна декількома способами. За типом дії активних речовин препарати поділяють на:

  • контактні – патогенні збудники знищуються лише в межах розпилення речовини препарату;
  • системні - речовини проникають у рослину, розосереджуючись по всіх її тканинах, і нейтралізують найменші прояви інфекції;
  • локально-системні - вбираються в листя і переміщуються до певних меж у пошуках вірусу, не переходячи на інші тканини.

Кваліфіковані агрономи віддають перевагу фунгіцидам на озимий ріпак системного типу. Крім того, такі препарати діють комплексно, вони захищають від збудників грибних хвороб новий приріст. Примітним також є той факт, що фунгіцидні препарати виконують не тільки лікувальну та захисну функцію, але й профілактичну. Вони підвищують внутрішню стійкість рослин перед температурними перепадами, несприятливими погодними явищами, патогенними мікробами тощо.

Де купити фунгіциди для озимого ріпаку оптом в Україні?

Щоб заощадити власні кошти, час та сили, замовляйте у Eridon фунгіциди для озимого ріпаку оптом. Представники нашої компанії швидко дадуть відповідь на вхідний запит, оперативно оформлять замовлення, дотримуючись всіх процедурних правил і нюансів.

У команду Eridon входять лише кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи у вказаній сфері. Розвиток професійних компетенцій та особистих якостей з метою вдосконалення культури клієнтського обслуговування є одним з головних завдань, яке перманентно переслідують наші співробітники.

Асортимент товарів наповнюють виключно якісні продукти, що пройшли необхідні випробування. Нашими постачальниками є найпопулярніші та найнадійніші компанії-виробники: IFAGRI, Fader Alliance Ltd., Terra Vita, Bayer, BASF, FMC та інші. Крім препаратів для обробки ріпаку, у нас можна купити фунгіциди для кукурудзи оптом та агрохімікати під інші культури. Щоб отримати персональну консультацію, зверніться за вказаними контактами.

7 ms. PHP memory: 2097152 (531040)