Ад’юванти для соняшнику

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Щоб отримати вдалий врожай олійної культури, потрібно дотримуватися основних правил і норм вирощування рослин цієї групи. Зокрема, необхідно застосовувати ад'юванти для соняшнику — спеціальні засоби, що підвищують ефективність інших агрохімікатів (фунгіцидів, гербіцидів, інсектицидів та інших ЗЗР).

Обробку посівів культурних рослин варто проводити комплексно із заздалегідь затвердженою регулярністю. Щоб одного разу не виявити, що потрібних препаратів немає під рукою, краще купити засоби захисту рослин оптом. Агрохімікати мають тривалий термін зберігання, де вони входять у реакцію з іншими засобами та їх хімічний склад не змінюється під впливом побічних чинників довкілля.

Навіщо застосовуються прилипачі для соняшника?

На сучасному ринку сільськогосподарських товарів допоміжні захисні засоби представлені широкому розмаїтті. У каталозі Eridon є прилипачі для ярої пшениці, сої, кукурудзи, соняшнику, ріпаку та інших культур. Популярність цих препаратів обумовлена ​​їхньою високою функціональністю та практичною результативністю. Сьогодні прилипачі для соняшника активно використовуються агрономами з метою:

  • створення інтегрованої системи захисту культур - швидко підвищити врожайність можна лише завдяки комплексному підхіду, тобто використовуючи поперемінно різноманітні лікувальні та профілактичні засоби;
  • збільшення результативності інших препаратів;
  • покращення властивостей робочих розчинів і їх дії на поверхні рослин;
  • ліквідації цілого комплексу різних проблем: несумісності добрив, жосткої води, змивання, зносу та інших.

Терміново потрібно купити ад'юванти для соняшнику в Україні? Співробітники компанії Eridon швидко оформлять замовлення будь-якого асортименту та розміру.

18 ms. PHP memory: 2097152 (524936)