Ад'юванти для озимої пшениці

i Корисна інформація
Назва препарату
Виробник
Діюча речовина

Де придбати?

Корисна інформація

Догляд за рослинами передбачає знання не тільки особливостей застосування кожного препарату, а й облік індивідуальних властивостей культури, погодних умов, а також безлічі інших факторів. Більшість засобів захисту рослин схожі за дією, але принципово відрізняються у деталях, тому потрібно знати як їх правильно комбінувати, щоб не завдати шкоди рослині та забезпечити належний ефект. Сільськогосподарські виробники активно використовують ад'юванти та прилипачі для озимої пшениці, які підвищують ефективність дії ЗЗР та позакореневих добрив.

Необхідність прилипача для пшениці

Для підвищення якості обприскування рослини засобами захисту необхідно забезпечити його утримання на культурі певну кількість часу, що гарантує отримання очікуваного результату. До складу прилипачів входять клейкі полімери, завдяки яким на поверхні рослини утворюється плівка, що забезпечує утримання активної речовини тривалий час, у тому числі під час дощів. Також ад'юванти сприяють якісному розподілу робочого розчину на поверхності рослин, кондиціонери води допомагають у покращенні якості води - її жорсткості та кислотності.

Спільне використання ЗЗР з ад'ювантами дозволяє:

  • підвищити стійкість препаратів до змивання, забезпечуючи утримання поживних речовин;
  • створити захисний бар'єр, який утримує вологу;
  • продовжити дію препаратів;
  • суттєво заощадити витрати ЗЗР;
  • рівномірно розподілити засіб на рослині.

Зазвичай купують прилипачі для пшениці оптом, оскільки їхня ціна доступна і дозволяє забезпечити себе необхідним обсягом продукції без істотних витрат.

Особливості ад'юванту озимої пшениці

Дещо відрізняються за своєю дією ад'юванти для озимої пшениці, які зменшують поверхневий натяг речовин на поверхні листя. На ринку сьогодні представлені речовини на основі багатоатомних спиртів (застосовуються тільки з гербіцидами) та органосиліконів (використовуються з усіма групами препаратів, але дорожчі).

Всі вищезазначені ЗЗР мають схоже призначення, але відрізняються за декількома ключовими ознаками:

  • прилипачі дешевші, добре утримують вологу, але складні в роботі, оскільки мають в'язку структуру;
  • спиртові ад'юванти для рослин – добре підвищують ефективність інших препаратів, але працюють у парі тільки з гербіцидами;
  • органосилікатні відносяться до останніх розробок, вони універсальні, але ціна на них істотно вища за попередні.

На сайті Ерідон у широкому асортименті представлені ад'юванти та прилипачі пшениці та інші агрохімічні засоби від провідних виробників. Професійні співробітники компанії нададуть кваліфіковану консультацію, допоможуть купити ад'юванти для пшениці або вибрати інший засіб. Для постійних клієнтів та оптових покупців діють вигідні фінансові пропозиції.

9 ms. PHP memory: 2097152 (529488)