Насіння ячменю

i Корисна інформація
Назва
Оригінатор
Різновид
Гуллівер
Secobra
Нутанс (дворядний колос)
Делікатессе
Secobra
Нутанс (дворядний колос)
Демонсьєль
Secobra
Палідум (шестирядний колос)
Ізоцель
Secobra
Палідум (шестирядний колос)
Карміна
SAATBAU
Палідум (шестирядний колос)
Парадіс
DSV
Палідум (шестирядний колос)
Проспект
Sejet
Нутанс (дворядний колос)
Хайлайт
DSV
Палідум (шестирядний колос)

Калькулятор норми висіву насіння Де придбати?

 
Корисна інформація

Насіння ячменю від ЕРІДОН

Насіння ячменю купити в Україні  за вигідними цінами з можливістю поставки товару покупцеві пропонує компанія ЕРІДОН. Ми формуємо каталог продажів, до якого входять якісні, високоврожайні сорти.

В асортименті нашої компанії, Ви знайдете насіння озимого та ярого ячменю виробництва від таких відомих оригінаторів, як DSV (ДСВ), Selgen (Селга) і Limagrain (Лімагрейн). Налагоджуючи прямі зв'язки з провідними селекційними компаніями, ми маємо унікальну можливість –  пропонувати насіння ячменю за ціною, яка є конкурентоспроможною на ринку дистрибуції. Весь посівний ячмінь відповідає стандарту якості ДСТУ-3769-98.

Насіння ячменю: про що слід знати?

Вимоги до  ґрунту
Оскільки ячмінь має слабо розвинену кореневу систему й, відповідно, слабку здатність засвоєння речовин, він дуже вимогливий до живильних властивостей ґрунту. Ячмінь погано росте на солонцюватих, легких піщаних, заболочених  ґрунтах і  ґрунтах з підвищеним pH. Найбільш рекомендованими для вирощування ячменю є дерново-підзолисті ґрунти (Полісся України), чорнозем і структурні  ґрунти. Слід уникати надмірного зволоження. Під час передпосівної підготовки, місце для посіву має бути ретельно вирівняно, а земля повинна не липнути або розмазуватися, а добре кришитися. Важливо зробити все для того, щоб насіння лягало на однакову глибину, а верхній шар ґрунту ні в якому разі не було пересушено. 

Рослини-попередники
У якості культур-попередників для ячменю підходять бобові культури, яра пшениця, льон, а також просапні культури.

Терміни посіву
Оскільки швидкість проростання і дозрівання культури є вкрай високою (урожай можна збирати через 70-100 днів), ячмінь –  це культура, яку потрібно сіяти рано навесні (з першого дня дозрівання  ґрунту), поки  ґрунт містить достатню кількість зимових запасів вологи. Пізній посів робить ячмінь більш вразливим до кореневої гнилі, різних грибкових хвороб і шкідників, що негативно впливає на врожайність.

Живлення
Ячмінь потребує невеликих, але помірних доз азоту і фосфору (26 кг азоту і 11 кг фосфору –  на 1 тонну зерна), однак точне дозування для оптимального живлення посівного матеріалу ячміню необхідно визначати індивідуально, шляхом агрохімічного аналізу  ґрунту на Вашій ділянці. Цією послугою Ви можете скористатися, звернувшись до професіоналів ЕРІДОН.

Підтримка фахівців ЕРІДОН
Якщо Ви шукаєте, де в Україні купити насіння ячменю відмінної якості з високою схожістю, у нас Ви можете придбати якісну продукцію –  і отримати професійну підтримку на кожному етапі робіт. Наші експерти проведуть консультації на Ваше прохання і  нададуть рекомендації, які допоможуть Вам досягти того, щоб насіння ячменю, яке Ви купили за вигідними цінами, перетворилося на чудовий врожай.

Компанія ЕРІДОН працює для зростання і розвитку аграрної індустрії України!

 

8 ms. PHP memory: 2097152 (539336)