Насіння льону

i Корисна інформація
Назва
Виробник
Група стиглості
Лірина
DSV
Середньостиглий

Калькулятор норми висіву насіння Де придбати?

Корисна інформація

Насіння льону від ЕРІДОН

Високоякісне насіння льону від компанії ЕРІДОН забезпечує відмінну врожайність за умовою дотримання технології вирощування цієї культури. Щоб надати нашим покупцям продукт з високими показниками схожості, ми дуже уважно дотримуємося умов транспортування і зберігання насіння, ретельно вибираємо постачальників.

Компанія ЕРІДОН тісно співпрацює з німецькою компанією DSV, яка є лідером на ринку рослинництва, а також – з безліччю провідних селекційних компаній Європи та Америки. Завдяки цьому, ми можемо гарантувати чудову якість насіння кожному агровиробнику, зацікавленому в вирощуванні льону.

Як вибрати і купити насіння льону в Україні?

Щоб купівля насіння принесла очікуваний результат, фахівці рекомендують уважно вивчити основні фактори їх придбання і вирощування. Це допоможе вирішити питання, де купити насіння льону в Україні.
Льон олійний любить довгий світловий день і невибагливий до температури (мінімальна температура, яка необхідна для прорастання, складає від +2 до +3 °С), а також стійкий до заморозків (до -5 градусів °С), що робить його придатним для вирощування практично в усіх областях України.

Хоча взагалі льон – невибаглива культура, найбільш придатними для вирощування льону є каштанові та чорноземні ґрунти. А ось на більш важкому ґрунті (піщані, глинисті і т.д.) зійде низький урожай, тому що в таких умовах культура розвивається гірше.

Гарну врожайність гарантує наявність у ґрунті калію, фосфору й азоту, а також кобальту, цинку, бору, марганцю, міді та інших мікроелементів. Льон потребує кожного з цих елементів живлення в певний період зростання і розвитку, тому відповідні добрива потрібно вибирати ретельно, після консультації з фахівцями.

Важливим фактором є стійкість до поширених захворювань льону: антракнозу, фузаріозу, мармурової плямистості.

Насіння льону: співвідношення ціни та якості

Працюючи з ЕРІДОН, як з компанією-дистриб'ютором, Ви отримуєте:

  • Якісний продукт – результат роботи провідних селекціонерів і відповідального зберігання. Усе насіння зберігається у спеціальній упаковці, що забезпечує повну герметичність, а також при температурах, що є оптимальними для збереження схожості.
  • Високу окупність за рахунок відмінної врожайності.

Окрім чудової продукції, ЕРІДОН надає професійну підтримку. У разі необхідності, наші експерти зможуть надати Вам рекомендації щодо вирощуванню льону в агрокліматичних умовах Вашого регіону, вибору добрив та особливостей обробітку ґрунту за тією технологією вирощування, яка найбільше Вам підходить.

11 ms. PHP memory: 2097152 (537408)