• Види діяльності
 • Насіння
 • Насіння кормових трав

Насіння кормових трав

i Корисна інформація
Назва
Виробник
Вид
ВЕРСАМАКС ОРИГІНАЛ
DLF
Злаково-бобові
ВЕРСАМАКС БІФ
DLF
Злаково-бобові
ВЕРСАМАКС РОБУСТ
DLF
Злаково-бобові
ГРАСМАКС
DLF
Злакові
Кантрі 2326
DSV
Злаково-бобові
Плато
Feldsaaten Freudenberger
Бобові
Мадаліна
DSV
Бобові
Верко
Feldsaaten Freudenberger
Бобові
Планет
DSV
Бобові

Калькулятор норми висіву насіння Де придбати?

 
Корисна інформація

Насіння кормових трав і люцерни від ЕРІДОН

Якщо ви хочете кормові трави купити в Україні вигідно і надійно, звертайтеся до нашої компанії. Працюючи на ринку рослинництва з 1993-го року, ми чудово розуміємо потреби сучасного сільгоспвиробника, і знаємо, яке саме співвідношення ціни та якості запропонувати. Цей підхід стосується всього нашого асортименту, у том числі й насіння кормових трав.

Вирощування кормових трав необхідно для забезпечення господарства зеленою масою, силосом, сіном і сінажем. Відповідно, правильний вибір насіння цих культур може дати рясний багатоукісний врожай кормів для тварин і створити стабільну основу для скотарства підприємства.

Кормові трави: як купити правильно?

Якісні кормові трави:

 • стійкі до вилягання;
 • придатні до механізованого збирання;
 • стійкі до весняних заморозків;
 • зимостійкі;
 • стійкі до посухи;
 • високоврожайні;
 • мають тривалий період експлуатації;
 • швидко оновлюються при витоптуванні на пасовищах;
 • стійкі до захворювань (конюшини рак, фузаріоз і бактеріальне в'янення);
 • невибагливі.

Ми пропонуємо на продаж насіння люцерни і таких злаково-бобових кормових сумішей, як тимофіївка, конюшина, тонконіг, костриця, райграс і багатьох інших. Виробники, з якими ми працюємо – це професійні селекційні компанії: DSV (ДСВ) і Feldsaaten (Фельдзаатен), відомі завдяки якості своєї продукції та відповідального ставлення до потреб скотарських господарств.

Усе насіння зберігається на наших складах відповідно до стандарту якості ДСТУ 2240-93 та розраховане на легке і зручне використання.

Особливості кормових трав
Рослини можуть бути однорічними або багаторічними, а також можуть відноситися до різних ботанічних груп. Якщо у природних умовах на берегах водойм, на вологих луках і в долинах загальним чином ростуть осокові та різнотрав'я, то для засівання краще вибирати бобові або тонконогові (злакові) трави. Таким чином, можна контролювати склад кормів і  запобігти отруйних рослин у трав'яний масі.

Врожайність безпосередньо залежить від умов посіву. Наприклад, на річкових берегах можна збирати по 40-50 центнерів трави з одного гектару. А ось врожайність трав на суходільних луках складає  не більше 20 центнерів з одного гектара.

Люцерна, крім своїх корисних властивостей, як кормової рослини, також допомагає поліпшити якість ґрунту, зміцнюючи її, насичуючи азотом (при відмиранні та розкладанні) і збільшуючи показник її родючості.

Професійна підтримка –  гарантія успіху!

Які краще кормові трави купити в Україні, Вам можуть підказати наші фахівці, тому що ми пропонуємо кілька типів сумішей кормових трав для різних регіонів (Степ, Лісостеп і Полісся України) і цілей. Фахівці нашої компанії порадять оптимальні кормові трави, які будуть оптимальними для Вашого регіону, розкажуть, як вирощувати ті чи інші трав'яні суміші й які добрива ліпше використовувати.

 

9 ms. PHP memory: 2097152 (537752)