Sumi Agro («Самміт-Агро Юкрейн», Японія)

В 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН було засновано ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн». Регіонально, компанія входить в групу компаній СУМІ АГРО ЄВРОПА, що дозволяє оперативно обмінюватися інформацією та досвідом застосування у різних геокліматичних умовах – від Туреччини до Великої Британії. З 2009 року компанії групи реєструють власні препарати, торгові марки та націлені на глибокий аналіз потреб ринку. Це дозволяє пропонувати ринку кращі продукти, які вирішують сучасні проблеми агровиробництва.

Компанія «Самміт-Агро» є офіційним імпортером та представником в Україні японських компаній-виробників ЗЗР, як: «Ніппон Сода», «Ніссан Кемікал Індастріз», «Мітцуї Кемікалз», «Куміай», «Ніхон Нояку», «Хокко Кемікалз», «Ішихара Сангіо Кайша», а також Європейських виробників - «Синтоз» та «Агропак» (Польща); «Ротам Агрокемікал Юроп» та ІнтерАгро (Великобританія), Оксон Груп (Італія) та інших.

Синтезуючи європейський досвід та традиційно високу японську якість, адаптуючи міжнародні рекомендації до української дійсності, компанія  ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» пропонує українському сільгоспвиробнику сучасні технологічні рішення, оперативну інформацію та кваліфікований технічний супровід.

Перейти в Каталог товарів ЗЗР

11 ms. PHP memory: 2097152 (510328)