• Агроінфо
  • Новини
  • Стартувала Національна програма для молоді «Нове покоління Ерідон»

Стартувала Національна програма для молоді «Нове покоління Ерідон»

Компанія «Ерідон», яка має 25-річний досвід роботи на аграрному ринку України, впроваджує нову національну програму, яка націлена на розвиток молоді країни. Дана програма дає можливість студентам та випускникам реалізувати себе в аграрній сфері і зробити свій безцінний вклад у розвиток агропромислового комплексу України.

Ми шукаємо енергійних молодих людей, які прагнуть побудувати свою кар'єру в компанії №1 на ринку агродистриб’юції, спробувати свої сили в реаліях бізнесу та підкріпити теоретичні знання практичним досвідом.

1 листопада 2018 року в рамках міжнародної агропромислової виставки ІнтерАГРО 2018 відбувся вже традиційний 5-й ДЕНЬ МОЛОДОГО СПЕЦІАЛІСТА «ТВІЙ ПРОФЕСІЙНИЙ СТАРТ». Наші спеціалісти HR відділу презентували інноваційну програму розвитку молоді в аграрній сфері «Нове покоління Ерідон». Знайомство зі студентами та випускниками аграрних навчальних закладів з усіх куточків України пройшло в дружній атмосфері та заклало основи подальшої Співпраці, яка гарантує Успіх молодим спеціалістам на старті їх кар’єри.

Особлива подяка організаторам ярмарки порталу «АГРОКАР'ЄРА» за організацію такого корисного заходу, що сприяє розвитку молоді та аграрного потенціалу аграрної сфери України.

Звертаємося до студентів, які не змогли прийняти участь у Ярмарці вакансій, але мають бажання реалізувати свій потенціал та прийняти участь у Програмі розвитку молоді: надсилайте своє резюме на е-mail hr@eridon.ua з поміткою «Нове покоління Ерідон» чи телефонуйте на номер +380 95-280-64-53, +380 95-280-64-77.

Чекаємо на однодумців, які приєднаються до нашої команди та разом з нами будуть розвивати далі аграрний потенціал нашої країни. 
 

7 ms. PHP memory: 2097152 (518752)